Skocz do zawartości

woda1992

Members
  • Postów

    196
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O woda1992

  • Urodziny 03.03.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Jastrzębie Zdrój

Osiągnięcia woda1992

  1. Spróbuje, chociaż nie lubię serwerów z takim małym expem.
  2. Szkoda, że nie dedyk. Widzę, że stronka nie działa -,-' Toć to 24/7 przecież...
  3. Sory, zapomniało mi się. Tylko szkoda, że admini mają na nas wyjebke
  4. Admini kazali używać mpcforum jako ich własnego forum, więc pytam. Czy macie zamiar coś zrobić ze spotami? Jest aż 6 spotów gdzie można całkiem sprawnie dobijać do 400 lvl, lecz moim skromnym zdaniem i 99% innych graczy to jest znacznie za mało, zważając na to, że jest około 40 graczy srednio na serwerze. Praktycznie zawsze spoty wszystkie są zajęte. Także ponawiam moje pytanie; macie zamiar coś z tym zrobić czy dalej się mamy męczyć?
  5. Polecammmmm ! )
  6. MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE: Windows XP 32 bit Procesor P4 3.0 GHz lub odpowiednik AMD Karta graficzna NVIDIA 7800+ lub ATI 1950+ 1 GB pamięci RAM 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym Szerokopasmowe łącze internetowe Będzie problem ;x
  7. woda1992

    X-World[Pl][Dedyk]

    Kolejny Hard.. Ale to i tak nie zmienia faktu, że go obczaję
  8. od tego jest prezka
  9. Nawet Ci się nie chciało przetłumaczyć... -,-'
  10. Skoro już zaczęli to co Ci zależy? W sumie to mi to lotto, bo i tak już nie raz mnie zkickowali bo byłem za dobry, i jechałem na "hakach" według nich. Także nie opłaca się nawet być zbyt dobrym bo i tak to jest nie do pomyślenia żeby ktoś był lepszy od jakiegoś wymiatacza bez 'czitów'
  11. To może jak go zrobiłeś to wrzuć go tu ?
  12. Hah 5 k Dzięki wielkie, + dla Cb
  13. Coś Ci nie wyszło.
  14. Co to jest? Zapowiedź serwera czy jak? -,-' O ile mi wiadomo to gameplay się daje podczas prezentacji, a nie tak o.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...