Admini kazali używać mpcforum jako ich własnego forum, więc pytam. Czy macie zamiar coś zrobić ze spotami? Jest aż 6 spotów gdzie można całkiem sprawnie dobijać do 400 lvl, lecz moim skromnym zdaniem i 99% innych graczy to jest znacznie za mało, zważając na to, że jest około 40 graczy srednio na serwerze. Praktycznie zawsze spoty wszystkie są zajęte. Także ponawiam moje pytanie; macie zamiar coś z tym zrobić czy dalej się mamy męczyć?