Skocz do zawartości

Marian26

exModerator
  • Postów

    3 884
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Marian26

  • Urodziny 1 Stycznia

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Mariany Północne

Ostatnie wizyty

25 879 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Marian26

  1. 1. Bon Jovi (np. Always, You give love a bad name, Livin 'on a prayer, It's my life) 2. Aerosmith (I don't wanna miss a thing, Angel, Crazy, Cryin', Dream On) 3. AC/DC (Highway to hell, Thunderstruck) 4. U2 (With or without you, Beautiful Day) 5. Twisted Sister (We're Not Gonna Take It) 6. The Rolling Stones (Anybody seen my baby, Paint it black) 7. Cutting Crew (I Just Died in Your Arms) 8. Lady Pank (Zawsze tam gdzie ty, Mniej niż zero, Tańcz głupia tańcz) 9. The Beatles (Yesterday, Twist and Shout) 10. Perfect (Autobiografia, Kołysanka dla nieznajomej) 11. Queen (Radio gaga, Bohemian rhapsody, Show must go on, We will rock you) 12 Toto (Hold the line, Africa, Stop loving you, Rosanna) 13. Red Hot Chili Peppers (Californication, Dani California)...
  2. Ona wcale nie jest taka nowa, już kawał czasu temu w nią grałem. Fakt jest niezła i cały czas się rozwija. Polecam
  3. Boski żigolo w Europie
  4. Łap tutka: http://www.mpcforum.pl/topic/162921-zielarstwo-metin2/ Tam masz wszystko opisane
  5. U mnie było tak, że szkoła nic nie narzucała. Dopiero jak sam sobie nie mogłeś załatwić to szkoła Ci czegoś szukała. @Down Cała przyjemność po mojej stronie
  6. W teorii te praktyki są bezpłatne, zależy jak się z szefem dogadasz. Pamiętam, że u mnie w klasie tylko ja zarobiłem na praktykach dzięki świetnej szefowej. Więc wszystko zależy od szefa, ale ja polecam sobie samemu załatwić
  7. http://www.mpcforum.pl/topic/126837-tutmetin2mod-wlasne-tlo/ Tylko musisz mieć mod kamera.
  8. Jeżeli do tej pory głównie grałeś wojami to nawet za healera się nie zabieraj bo jest nieporównywalnie ciężej. Weź smoka
  9. Zawsze może zainwestować w pelerynki. Strach się bardzo przy expie bardzo przydaje, jak nie zależy Ci na pvp to zmieniaj na strach bez wahania.
  10. Wiedziałem, że tak będzie... Jak można było zatrudniać na stanowisko selekcjonera kogoś kto tak niedoświadczonego na tej płaszczyźnie jak Smuda tuż przed tak ważnym dla nas turniejem? To jest śmieszne, ale wiadomo Lato woli mieć swoją marionetkę a nie kogoś kto się potrafił postawić jak Beenhakker. Kiepsko to widzę, trzeba szybko zacząć działać bo skończy się jak zwykle, czyli: 1. mecz otwarcia 2. mecz o wszystko 3. mecz o honor i po EURO... Sam trener tez nie wystarczy bo jak wiadomo "z gówna bata nie ukręcisz", więc naszym SUPER GWIAZDOM musi się chcieć grać z orzełkiem na piersi a nie chlać i urządzać bunga bunga na wzór Berlusconi'ego...
  11. Marian26

    [Pytanie] Us Vs Sg

    Swego czasu wolałem SG, mało ludu więc spokojnie można było z kumplami expić i bić metki
  12. Marian26

    [Pytanie]Ban Za Nic

    To czy używał czy nie teraz nie ma znaczenia. Na 99,9% już się może z kontem pożegnać.
  13. Tak zależy wam na stylu? Ale jak Polska dostaje za przeproszeniem w dupę grając dobrą piłkę to oczywiście 3/4 tych dla których liczy się styl najwięcej narzekają. To jest sport, a jak w każdym sporcie na 1 miejscu jest zawsze zwycięstwo. Zdecydowanie bardziej wolałbym gdyby Polska na EURO w grupie wygrała 3 mecze po 1:0 dosłownie gryząc trawę niż grała hurraoptymistyczny futbol gdzie dostawaliby lanie po 4:1. Ale co ja mogę wiedzieć...
  14. Wmawiaj sobie dalej, że to był przypadek, lepiej się oszukiwać niż przyjąć prawdę... W piłce nożnej nie chodzi o styl, chodzi o zwycięstwo, przykład Arsenalu który mimo, że gra ładnie dla oka to od dawna nie postawił żadnego trofeum w klubowej gablocie. @top Ja nie kibicowałem nikomu, po prostu chciałem zobaczyć ładny mecz i się nie zawiodłem. Szkoda tylko, że tak mało bramek bo okazji było znacznie więcej po obu stronach
  15. Sam się sobie dziwie, ale będę tak wspaniałomyślny, że wrzucę ten skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7fdc75240f1e4f1db6d69faf5f87fafdbaa60369b6534230c70f9bb022c2b8f6-1297770038
×
×
  • Dodaj nową pozycję...