Skocz do zawartości

Szaman_PL

Members
  • Postów

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Szaman_PL

  1. Jak jakieś znajdę, to sprobuje. btw. działa wam silk ? elitesro 1 ?
  2. Witam, pytanie jak w temacie. Włącze 4 itoolsy i mam 90-100% zużycie procesora... Na bank to nie jest wina sprzetu. Jest Jakis podobny program ?
  3. Ok problem rozwiązałem. Po prostu dałem zeby na spota szedł z buta. Wtedy włącza drugi. Hekke123 dostajesz +
  4. Witam, mam problem. Bot robi repota i idzie na spota, zatrzymuje się jednak przy teleporcie na roca i sam muszę robić tp. Drugi problem polega na tym, że bot nie wlącza mi "drug of typoon" mimo zaznaczonej opcji.
  5. Kiedy kończysz nagrywać skrypta, kliknij start bot i daj mu się zbufować. wtedy stop record i zapisujesz. TP do miasta i powinno śmigać. Mi pomogło.
  6. I co nikt nie pomoże ? I jeszcze dodatkowe pytanie. Bot wróci jak dur w broni spadnie ?
  7. Witam mam pewien problem. Mianowicie bot po zrobieniu repota i dojściu na spota po prostu stoi. Siedzi na koniu i nic nie robi. Próbowałem mu pomóc i zszedłem sam z konia. Dalej nic. Jedynie po kliknieciu na stop, a potem start zaczął bić.
  8. Szaman_PL

    Sbot A Bany ?

    na MPC było tysiące takich wątków. Ja używam non stop sbota i nigdy bana nie wyłapałem. Proponuje poszukać .
  9. Szaman_PL

    Zalety I Wady

    Czemu nie widzę tutaj 2h/cler ? Ta postać owni na pvp. Co do tych, które napisałeś. Każda jest dobra, kiedy się umie nią grać. Jeżeli to będzie "wykoszona setka ana bocie" to i tak baty będziesz dostawał. Jak mówiłem wcześniej. Moim faworytem jest 2h/cler. obecnie mam taką postać. Topornie się expi ale na pvp wynagradza. Grałem jeszcze rogalem. Crity miodzio. Jednak owa postać nie przemawiała do mnie...
  10. Twoja odpowiedź dużo wniosła do tematu...
  11. Szaman_PL

    Zbieranie Golda

    Witam mam problem. Włączam bota, on elegancko idzie na spota i zaczyna expić. Jednak zauważyłem pewną rzecz. Co parę mobów zostawia golda. Nie chodzi mi o samą kasę. Kiedy chce zaatakować innego mobka to zatrzymuje się na około 10 sekund a następnie wraca się po wspomnianego golda. Strasznie wydłuża to expienie. Zna ktoś sposób na rozwiązanie tego ?
  12. Szaman_PL

    Windows 7

    Witam, jak wspomniałem w nazwie tematu posiadam windows'a 7. Mam pewien problem. Podczas uruchamiania drugiej postaci wyskakuje mi taki oto błąd: http://img43.imageshack.us/my.php?image=45790922.jpg Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, ale proszę o szybką pomoc...
  13. Szaman_PL

    Problem

    Dzięki a da się zrobić tak aby AgBot po zakupie potów i powrocie na spota teleportował się do miasta (Jak zabraknie potów czy cuś) i robił wszystko na nowo. Zależy mi na tym, abym mógł bocić non stop.
  14. Szaman_PL

    Problem

    Witam. Jest jakaś komenda do Skrypta w AGBocie aby się teleportował jak mu się broń zepsuje ??
  15. Szaman_PL

    Skrypt

    Witam napisał by mi ktoś skrypta ?? Musi on iść do DH kupić 200hp medium i 200mp Medium. Następnie iść naprawić broń. Kiedy już wszystko wykona idzie na spota i expi na Hyungo ghostah. Z góry dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...