Wiadomo, że ludzie cenią sobie stabilność, dlatego często jest tak, że prezentacja serwera przyciąga, ale jak przyjdzie co do czego i okaże się, że administracja nie jest zbyt "ogarnięta" i nie potrafi zapanować nad serwerem, jego stabilnością i płynnym działaniem, to uciekają. Serwery easy są z reguły taką odskocznią, raczej nie są przeznaczone do długiej gry, ale nie jest powiedziane, że jeśli ktoś zrobi dobry medium, stabilny, to ludzie nie mają satysfakcji z tego, co na nim osiągnęli :P
Balmora sama z siebie jest reklamą, ponieważ jest jednym z najlepszych serwerów w Polsce, grałam na niej trochę czasu i bez dwóch zdań można powiedzieć, że serwer jest stabilny, lecz to wynika z tego, że dbają o niego ludzie, którzy znają się na tym. W tych czasach żadnym problemem nie jest postawienie serwera, zrobienie pięknej i kuszącej zapowiedzi, odpalenie go i zareklamowanie. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy serwer ma trudności i nie jest stabilny, mało kto po prostu potrafi sobie z tym poradzić i zamiast się postarać, zwija interes i odpala coś nowego, a to wynik po prostu zbyt małej wiedzy, by dopracować serwer.