Witam słyszałem na jakimś serverze o bugu związanym z "f12" Wiem że ten klawisz wykonuje screnny myślałem że gdy będę to bardzo szybko naciskał to może nie będę dostawał obrażeń. Ale wcale nie. Możecie mi wytłumaczyć na czym polega ten bug jak go używać ?