nie zdiala znaczy nie wbija atutologin by lodzik a po zpatchowaniu patcherem kilka razy wbijam a potem dc
@ Ten problem mam jak siedze na alptopie i na staconarnym mam xp i jak uruchamiam gre przez bota to wbijam chwile autologinam a potem mnie wywala na pulpit
http://www.youtube.com/watch#v=zw67RoBdOkI&feature=related
CO o tym myślicie dałem tu przykładowy filmik z całej seri obejrzyjcie wszystkie odcinki kolo jest zarąbisty
http://www.youtube.com/watch#v=zw67RoBdOkI&feature=related
CO o tym myślicie dałem tu przykładowy filmik z całej seri obejrzyjcie wszystkie odcinki kolo jest zarąbisty