Skocz do zawartości

adaqus1

Members
  • Postów

    227
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia adaqus1

  1. adaqus1

    Dbot 1.683

    O co chodzi z tym V8 ?? Divisioninfo text open fail o co biega wogole pomozcie jak teraz bota uruchomic plizz
  2. adaqus1

    Zszc Autologin

    nie zdiala znaczy nie wbija atutologin by lodzik a po zpatchowaniu patcherem kilka razy wbijam a potem dc @ Ten problem mam jak siedze na alptopie i na staconarnym mam xp i jak uruchamiam gre przez bota to wbijam chwile autologinam a potem mnie wywala na pulpit
  3. adaqus1

    Zszc Autologin

    mam problem ponieważ niie działa mi autologin i patcher do zszc help mam viste
  4. adaqus1

    Zszc Bład

    Dzieki działa GIT majonez bije lvl macie jakas polska gildie zebym sie załapał na poczatek ;p
  5. adaqus1

    Zszc Bład

    PO kliknięciu start w bocie
  6. adaqus1

    Zszc Bład

    can't create file transfer menager Matbe pack file corupted or somone is alredy acesing it now ... try a few minutes later O co biega
  7. adaqus1

    Zszc Bład

    Gapcia ze mnie ale nie zamykajcie moze jeszcze jakis bład sie trafi
  8. adaqus1

    Zszc Bład

    pobrałem instalke z tuta wypakowałem otwieram i wyskakuje pusty bład nie wiem o co chodzi
  9. adaqus1

    Jd

    Skoro jest perfect world dodajcie tez jade dynasty lepsze od perfect worlda i bardzo przyjemna gierka
  10. adaqus1

    Problem Z Exp Botem

    ja ma problem bo nie daje potów ;/
  11. adaqus1

    Z: Jak Ominac Bana

    Ja usunołem error sender i bana od dwóch lat nie mam ;] @Srry za dubel post bug jakis pojawił sie bład wiec klikłem odświezenie strony i no sorki ;/
  12. yyy.mleko , jajka, brzuszek oooooaaaa ; D Nie ziom O nie 4 Hp !! Morda w dupe żryj Kupe !! Ventrilo Rulez
  13. Linki podaje sie w code ale skoro sprawia ci trudność kopiuj wklej to wywal kompa do smieci
  14. adaqus1

    Niemiec

    http://www.youtube.com/watch#v=zw67RoBdOkI&feature=related CO o tym myślicie dałem tu przykładowy filmik z całej seri obejrzyjcie wszystkie odcinki kolo jest zarąbisty
  15. http://www.youtube.com/watch#v=zw67RoBdOkI&feature=related CO o tym myślicie dałem tu przykładowy filmik z całej seri obejrzyjcie wszystkie odcinki kolo jest zarąbisty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...