Jak w temacie , niby jest ten problem w temacie najczestsze bledy ale nie moge zmienic na 60Hz jezeli nie wbije w gre a jak wchodze w rappelz config to wyglada to u mnie tak :
http://imageshack.us/photo/my-images/687/errorxm.png/
czy ktos wie co to moze byc , jak to naprawic czy jak to zmienic ? Nie mialem tego problemu wczesniej ale zaaktualizowalem sterownik do karty graficznej , nie piszcie zebym cofnal system bo to nie o to chodzi napewno sterownik jest w porzadku. Prosze o pomoc , a nie mam zamiaru odinstalowac tego sterownika bo wczesniej mialem straszne lagi i chce pograc normalnie wiec inne pomysly poprosze napewno cos na to mozna poradzic. Z gory dziekuje za pomoc