Skocz do zawartości

Xerox94

Members
  • Postów

    253
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Xerox94

  • Urodziny 15.07.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wrocław

Osiągnięcia Xerox94

  1. na gmailu przychodzi odrazu ... Probowalem na o2 i miesiac c3kalem i nie przyszlo Oo najlepiej na gmail
  2. sproboje reinstalla na nastepny dzien , narazie czekam czy ktos jeszcze wie jak mozna pomoc.
  3. jak bym mogl wlaczyc gre to bym to zrobil ... po zaladowaniu sie guarda to wyskakuje .
  4. Jak w temacie , niby jest ten problem w temacie najczestsze bledy ale nie moge zmienic na 60Hz jezeli nie wbije w gre a jak wchodze w rappelz config to wyglada to u mnie tak : http://imageshack.us/photo/my-images/687/errorxm.png/ czy ktos wie co to moze byc , jak to naprawic czy jak to zmienic ? Nie mialem tego problemu wczesniej ale zaaktualizowalem sterownik do karty graficznej , nie piszcie zebym cofnal system bo to nie o to chodzi napewno sterownik jest w porzadku. Prosze o pomoc , a nie mam zamiaru odinstalowac tego sterownika bo wczesniej mialem straszne lagi i chce pograc normalnie wiec inne pomysly poprosze napewno cos na to mozna poradzic. Z gory dziekuje za pomoc
  5. Dziekuje . Temat do zakmniecia .
  6. Xerox94

    [Pytania] Rappelz

    Dzieki wszytkim , temat do zakniecia.
  7. driver doctor chyba nie jest darmowy lub nie dzialal nie pamietam bo kiedys probowalem chyba go uzyc ... jakis inny jeszcze ktos zna ?
  8. Szukam programu ktory automatycznie zaaktualizuje mi sterowniki na nowsze , oczywiscie chcialbym zeby byl darmowy , prosze podac linka lub nazwe , wole nie robic na manualu bo ostatnio cos przez to popsulem . Prosze o pomoc . z gory dziekuje
  9. Xerox94

    [Pytania] Rappelz

    i ostatnie 6 pytanie i koniec
  10. Xerox94

    [Pytania] Rappelz

    doszlo jeszcze 5 pytanie bo zapomnialem o nim
  11. Xerox94

    [Pytania] Rappelz

    Mam kilka pytan dotyczacych gry , juz wiecej nie bede pisal tematow bo pomyslicie ze spamuje wiec za to przepraszam. 1.Czemu ten pluszak serduszko nie zbiera itemow , jak zrobic zeby zbieral bo chyba do tego jest nie ? 2.Czy da sie zrobic zeby itemki na ziemi byly podswietlone zebym wiedzial co lezy a nie musial najezdzac myszka? 3.Czy sa jakies roznice miedzy serverem USA a PL ? 4.I czy sa jakcys polacy na USA na serverze Naga ? Jak tak podajcie nicki nie chce mi sie grac samotnie ;d bo z PLem mialem problem ktorego na USA nie ma . Moj to XeroxPL 5.Co daje ten klucz z questa Haloween ? 6. Dlaczego rappelz US ma wieksze wymagania od PL? Z gory dziekuje za odpowiedzi
  12. okej rozumiem dziekuje , temat mozna zamknac
  13. czyli na pvp moge juz ubijac bez zgody ale na tym gdzie nie ma nic w nawiasie nie moge?
  14. ktos jeszcze cos wie ? :P
  15. Sa 3 typy serverow na rappelz us 1.W nawiasie nie ma nic napisane 2.W nawiasie jest napisane PVP 3.W nawiasie jest napisane PVE oczywiscie w nawiasie przy nazwie server, i chcialbym znac roznice , czym sie roznia , w moim wczesniejszym temacie cos tam mi powiedzieli ale nie do konca a chce byc pewny o co z tym chodzi wiec jak ktos wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...