Skocz do zawartości

Zgredzill4

Members
  • Postów

    432
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdziekolwiek

Osiągnięcia Zgredzill4

  1. widzę że żaden z was nie wysłał poprawnie ticketa o zwrot chara wiec początek dobrze po przyjściu maila dajesz im ponownie odp w komentarzach w tickecie który był napisany na początek piszemy tam jeszcze raz cale info Login: Imię przywoływacza: Serwer: Zakupy do zwrotu: - Bohater (np. Leona) - data zakupu - Bohater (np. Wukong) - data zakupu - Skórka (np. Pentakill Sona) - data zakupu potem przychodzi kolejna informacja że chary zostały cofnięte bądź nie zależnie od daty zakupu do 30 dni wstecz Mi wycofali 2 chary trwało to około 50 min BTW@ stronę można spolszczyć
  2. wystarczy ze ustawisz bron na 1 slocie w invie zrobisz reloga lub return scrola i bedzie ci zmieniac bron
  3. Ludzie to już było ze 100 razy jeżeli serwer jest full i dasz connect to = jest crash jeżeli był slot ale w niego nie trafiłeś to masz auto login jeżeli jest slot i trafiłeś wbijasz proste @Down O to juz dziwne zazwyczaj silk z tego powodu sie crashowal
  4. Tak zmiana broni dziala bardzo dobrze wystarczy ustawić bron na 1 slocie w invie i zrobić reloga i wszystko powinno śmigać
  5. Zgredzill4

    HolyBot

    Up@ Start Game pokazuje sie dopiero po zalogowaniu sie do bota czyli wpisujesz cokolwiek Np login XXXXX PW XXXX2 i tyle i mozna bocic
  6. po zmianie broni z 1 slotu na ta co sie buffuje bron atakujaca idzie na 1 slot w invie potem bot bierze ja spowrotem i tak w kolo
  7. Musisz dac bron na 1 slot w invie potem zrobic reloga dodac buffy do zakladki i all dzila jak powinno umnie jest tak caly czas i smiga
  8. Up @ dalem skan pliku Serwer Stats nazwa inna bo ja mam na PC inna a program ma inna proste prawda pliku CFG niemego dac do skanu bo zamiast skanować to mi go otwiera ... a tak poza tym każdy pobiera na własna odpowiedzialność // Locales Elite=Elite:login.sro.vn; // Settings RefreshRate=1; Default=Elite;Elite; to jest zawartość wszystkich plikow CFG tylko zmienione jest IP do poszczególnych serwerów wiec mam nadzieje ze zrozumiales ... dlaczego jest 1 skan pamiętają ze plików RAR skanowanie jest bezsensowne jeżeli chce mogę ci dać skan do każdego plików i zobaczysz ze to jest dokladnie to samo tyle ze gram na 2 serwach dlatego mam inne nazwy plikow
  9. Witam chce wam zaprezentować program o nazwie Elite serwer stats zapewne większość z was ma ten program bądź miała program lecz są jeszcz ludzie którzy nie znają tej aplikacji i używają strony http://srstats.gamerzcorp.com/ która niestety powoli chodzi i nie pokazuje dokładnie slotów na serwie. Wiec postanowiłem wstawić ta aplikacje dla reszty graczy wraz z CFG pod każdy z aktualnych serwerów Download Tu jest sama podstawa programu bez CFG Download oraz skan poprawiony żeby była ta sama nazwa specjalnie dla uzytkownika Precision Skan CFG Skan 2 Po pobraniu wystarczy wrzucić podstawę do odpowiedniego CFG i możemy cieszyć się statystykami serwera z odświeżaniem co 1-2 sec Jeżeli w programie wyświetla się u dołu [Failed to connect...] oznacza to ze serwery są Offline Program nie jest mój ja tylko zmieniłem CFG żeby pokazywało statystyki wszystkich 4 serwerów Jeżeli temat narusza regulamin proszę o jego usuniecie z góry przepraszam za problemy
  10. teraz zalezy bo mam kompa slabszego od twojego lecz nie duzo i mi Esro mormalnie smiga jak all wersje silka teraz moje pytanie brzmi czy tnie ci sie przy wpisywaniu loginu i hasla czy juz w grze jezeli w grze to zgaduje ze nie logowales sie za 1 razem wiec tak jak w moim przypadku proces SRo_client na win 7 lubi sie dublowac wiec po dopaleniu gry np 5 razy gra zakonczy sie poprawnie po DC tylko1 wiec po 30 probach komp prawie sie wiesza Co do twojego spretu niewiem kto polecil ci laczenie AMD z Gefroce tego sie nigdy nie robi bo te dwie firmy slabo wspolpracuja ze soba a zasliacz tez cienki ja mam slabsza maszynke ale i tak mam 600W zasilacz
  11. Zgredzill4

    Cleric

    jak chcesz miec clera to najlepiej bedzie barda miec ale na twoim miejscu zrobil bym na odwrót z barda ataki a cler jako dodatek + na 40 offring
  12. Up@ Co do Akali ja gram tym charem dosc dlugo i ten bulid co ty masz nie jest zbyt dobry takie jest moje zdanie co do tego ja uzywam -Buty Sorcery/mercury zalezy od teamu -hextech gunblade -relai crystal scepter -linch Bane (ten item + Q = kill przy jednym combo ) -rabadon detchcap sory za bledy w itemach ale kazdy bedzie wiedzial o co chodzi Master yi AP fajna sprawa z powodu ze przy ogromnej ilosci AP zabicie go jak uzyje meditate graniczy z cudem niestety jego wada jest to ze zostaje mu tylko jeden skill z Q z wiekszym DMG a tak to ma do domu
  13. Avatar nie moze wypasc jezeli jest zalozony niewiem jak w przypadku kiedy jest w invencie ale watpie ze moze wypasc
  14. Z tego co widze to chdodzi ci o berserka czyli zwieksza parametry twojego chara razy 2 niewiem jak jest z lepszym berkiem CSRO jest to priv nieznam ratow tego priva
  15. Co do chara to na gap -3 hymmm ciezko chyba ze wyfarmisz cos na poczatku na ongach to na -3 mozna probowac chary 1.Xbow/Bard tylko xbow lub dagerki a bard noise+speed 2.Nuker Fire/cold/light tu gap bedzie sie wachal w zaleznosci od lv bo na niektorych lv potrzeba malo sp na innym zas jest masa skilli do UP wic gap -3/-5 3.Warek/bard tylko jedna bron w warku bard tylko noise +speed na takim gapie charach euro + cler mozesz snic niestety 4 . Blader- Bich max/fire max /cold 20/ reszta w light taki bulid lekko daje rade na gap-3/-4 lecz niestety trzeba miec kozacka bron zeby szybko expic mam bladera z SUN +7 to expie szybciej niz WIZZ co jest trochce dziwne xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...