Siemka
Gdy przekonwertuje sobie item_proto_dump.xml zeby miec wpisy do serwerowego to otrzymuje plik item_proto.sql i nie wiem gdzie go mam wkleic lub co z nim zrobic a gdy go otworze to mam tylko takie cos :
INSERT INTO `item_proto` (`vnum`,`name`,`gb2312name`,`type`,`subtype`,`weight`,`size`,`antiflag`,`flag`,`wearflag`,`immuneflag`,`gold`,`shop_buy_price`,`limittype0`,`limitvalue0`,`limittype1`,`limitvalue1`,`applytype0`,`applyvalue0`,`applytype1`,`applyvalue1`,`applytype2`,`applyvalue2`,`value0`,`value1`,`value2`,`value3`,`value4`,`value5`,`socket0`,`socket1`,`socket2`,`socket3`,`socket4`,`socket5`,`refined_vnum`,`refine_set`,`magic_pct`,`specular`,`socket_pct`) VALUES ('50095','ÇŇ·ÎŔ©ČŁąÚ','Dynia','23','10','0','1','0','0','0','0','25000','125000','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','0','64848','127','65008','21631','4855','0','0','0','0','0');
Bez zadnych wartosci ;/
Bardzo prosze i z gory dziekuje za pomoc