Skocz do zawartości

Kamyfek

Members
  • Postów

    151
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Kamyfek

  1. Może wstawić ktoś na speedyshare albo gdzieś działającego ip changera pod tibię 8.6 ? bo jak ściągam od Asparte to mi nie działa
  2. @up Jeszcze Twitch ma trutkę
  3. Opłaca się ją kupić ?
  4. Kamyfek

    Patch

    Wiecie może kiedy ten nowy patch z Shyvana ?
  5. Shaco lepszy pod ap czy ad ??
  6. ReFresz
  7. Kurde nic nie działa ...
  8. Kamyfek

    Build Akali

    1.Buty +3 poty 2.Sheen 3.Hextach revolver 4.Merkurki 5.Rylai 6.Gunblade 7.Rabadon
  9. Może . Ale i tak nie działa .
  10. wyłączyłem firewalla , antywira , reinstalląłem , Nie mam jak zrobić update IE bo nie działa mi IE
  11. @up Dobry bulid , dzięki
  12. Witam ! . Wasze porady , bulidy dot . Kennena . Nie wysyłajcie do poradników .
  13. To głupoty gadacie . To nie jest w tym problem ..
  14. Otóż gdy chcem włączyc lola wyskakuje mi błąd "Nie można połączyc się z serwerem HTTP. Upewnij się, że twoje połączenie z internetem działa poprawnie oraz czy firewall nie blokuje dostępu" . Internet mam ,jak widac . Zdaje mi się , że to przez internet explorer , bo tak jakby nie było by neta w tej przeglądarce . Za pomoc lecą plusy .
  15. Łoo epic ten texturpack . Dzięki za wrzutę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...