Otóż gdy chcem włączyc lola wyskakuje mi błąd "Nie można połączyc się z serwerem HTTP. Upewnij się, że twoje połączenie z internetem działa poprawnie oraz czy firewall nie blokuje dostępu" . Internet mam ,jak widac . Zdaje mi się , że to przez internet explorer , bo tak jakby nie było by neta w tej przeglądarce .
Za pomoc lecą plusy .