+
Moja propozycja to powstanie działu Neverwinter Nights z subforem głównym Neverwinter Nights 2
Jest to gra typu cRPG. Grę zalicza sie do SinglePlayer ale posiada również tryb MultiPlayer.
Część pierwszą posiadam i przeszedłem, zaś cz.2 nie miałem i nie grałem, ale jakby moja propozycja wygrała to można by i tak dodać.
OPIS GRY:
Napiszę tylko części Pierwszej.
Wcielamy się w postać awanturnika, który kocha przygody oraz łupy. Pewnego dnia w mieście Neverwinter zapanowała zaraza o nazwie Wyjąca Śmierć i całe miasto zostało objęte kwarantanną - nikt nie wejdzie i nie wyjdzie
Władze miasta poszukują śmiałka który by odnalazł lekarstwo na tą chorobę i to właśnie jesteś ty!
Zaczynasz w Akademii, tam szkolisz swoje umiejętności w zależności od klasy. Następnie wykonujesz polecenia tak jak ci każą nauczyciele (NPC's)
Gra dzieli się na 4 Rozdziały (nie licząc Akademii).
Rozdział 1 - Szukanie składników lekarstwa + powstanie lekarstwa
Rozdział 2 - Poszukiwania sekty odpowiedzialnej za wywołanie choroby
Rozdział 3 - Zdrada Aribeth (głównej bohaterki gry)
Rozdział 4 - Wielka wojna, dobro vs zło
Napiszę wam jak tworzy się postać, jaki jest max lvl i ile można mieć klas na raz.
1. Wybieramy Płeć.
2. Wybieramy Rasę (człowiek, elf, ork...).
3. Wybieramy Portret (wygląd na obrazku naszej postaci).
4. Wybieramy Klasę (Czarownik, Paladyn, Łotrzyk...).
5. Wybieramy Umiejętności.
6. Wygląd Zewnętrzny.
7. Pozostałe
PS: Niektóre mogłem opuścić ponieważ wybrałem tylko to co ważne.
Można zdobyć max. 40 lvl na Singlu a na Multi zależy od ustawień Administratora Serwera... (spotkałem się z max. 120)
Możemy posiadać 3 klasy na raz... Pamiętajmy że każda klasa będzie miała inne czary, atuty i umiejętności...
Wyróżnia się też Klasy Prestiżowe.... więcej o nich w grze.
To tyle ode mnie...
Czas na stronę główną:
Gra jest produkcją BioWare i nie posiada własnej prywatnej strony.. na dole macie napis Neverwinter Nights
http://www.bioware.com/games/legacy
Niestety ale tylko cz.1 nie wiem czemu...
Czas na SS'y:
Dział + Subfora
Dział główny: Neverwinter NIghts
Subfora: Moduły (czyli gotowe mapki z dialogami, dziwiękiem etc.)/Mapy (same mapy bez żadnych dziwięków i dialogów.)
Patche (wersje gry i problemy o nich)
Kody (kody do gry)
Multiplayer (wszystko o MP)
Subforum główne: Neverwinter NIghts 2
Subfora: takie same jak w 1
I jak? Może być taka propozycja działu z grą?