siemka wszyscy tak jak w temacie mam prosbe do kogos z was czy bylaby taka mozliwosc zeby ktos zrobil mi konto na ksro poniewaz nie moge znalezc plytki z jezykami wschodnioazjatyckimi czy jakimistam i mi sie strona do rejestracji nie otwiera a chce sobie pograc na ksro bo na isro juz mam 2x 100 lv i mi sie nudzi