Skocz do zawartości

jasiek26

Members
  • Postów

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kutno

Osiągnięcia jasiek26

  1. siemka wszyscy tak jak w temacie mam prosbe do kogos z was czy bylaby taka mozliwosc zeby ktos zrobil mi konto na ksro poniewaz nie moge znalezc plytki z jezykami wschodnioazjatyckimi czy jakimistam i mi sie strona do rejestracji nie otwiera a chce sobie pograc na ksro bo na isro juz mam 2x 100 lv i mi sie nudzi
  2. ja mam to media najnowsze z oficjalnej strony ecsro i nie dziala
  3. siema all mam maly problem z ecsro otoz gdy zainstaluje ecsro i wypakuje wszystkie potrzebne rzeczy to mi wyskakuje blad "Media.pk File is damaged ..." czy ktos wie co zrobic zeby znikneło ?? A odrazu dodam ze przeinsatlowywalem ecsro prosze o szybka odpowiedz
  4. jasiek26

    Konto Sjsro

    witam all mam problem z reg na sjsro i czy ktos moglby zalozyc mi konto na nowym serverze ?? bardzo prosze
  5. jasiek26

    Csro Reg

    witam all mam prosbe jesli ktos ma linka do rejestracji na csro to bardzo bym prosil o podanie go
×
×
  • Dodaj nową pozycję...