-
Postów
728 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia Hraklo
-
Co się odpierdala w tym metinie, jaki serwer easy +1000 graczy polecacie? Ten vesteris to do zarzygania w tym dt, trzeba się troszeczke ponapierdalać z kimś na duchowe.
-
Znawcy Ligi Legend---/topic/1599496-l-limit-gier/#entry13476305
-
Graficy, pomóżcie amatorowi spełnić marzenie i rozwiążcie tą zagadkę. =[ // --> /topic/1562393-wklejenie-jednego-obrazu-w-drugi/#entry13189744
-
Jakis serwer easy [metin2] polecacie? Cos tam zeby za duzo nie expic tylko klepac pvp. Graczy 1OOO i w gore.
-
blagam o pomoc omgg >> /topic/1534342-jednoczesny-dźwięk-z-głośników-i-słuchawek/
-
Jakis fajny easy/medium serwer metin2? Bo wiekszosc to taka zalosc, ze szkoda mi czasu na pobranie klienta, a co dopiero gre tam.

-
lolowcy, help /topic/1531733-pytanie-ap/#entry12953120
-
/topic/1529988-wycena-skórki/#entry12939240 --- LoLmaniacy do boju

-
revoria vs revios? chce sie pobawic w pvp, nie mam zbyt sporo czasu na gre
-
co za zjebane uczucie gdy na melanzu rozjebales okulary i teraz tydzien musisz popierdalac bez okularow z wada -2,5
