Skocz do zawartości

Hraklo

Postmaker
  • Postów

    728
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Hraklo

  • Urodziny 28.08.1998

Metody kontaktu

  • GG
    nie używam.
  • Skype
    j/w.

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    nieważne.

Ostatnie wizyty

1 827 wyświetleń profilu
  1. okej, ogarnę te dodatki bo często nawet nie wiem gdzie kierować się do npc u którego mam questa. myślicie, że warto zainwestować złotówki w oficjala jak już trochę rozgarnę się w privach? pogram tak jeszcze z tydzień na tym serwerze, a potem przemyślę decyzję, póki co myślę kim warto zacząć i będę brał się za ogarnięcię świata wowa choć już teraz wiem, że będzie ciężko.
  2. witam, zainteresowalem sie gra w wowa, ale jeszcze nie na tyle zeby grac na globalnych serwerach blizzarda stad pobralem sobie pewnego priva pierwszy raz klikam cokolwiek w wowie, wiec mam pytanie na czym ta gra tak naprawde polega, do czego w niej dazymy? serwer na ktorym gram jest podobny ratami do globala (ofc nieco zwiekszone, ale mniejsza o to), dobilem sobie jakos ten 30level i co dalej? zaczalem grac od nowa orkiem, biegam po tej mapie startowej, nie wiem gdzie szukac dalej questow, mobkow z wyzszym poziomem... wiecie, pol zycia spedzilem w malutkim swiecie metina gdzie z pierwszej wioski slzo sie do drugiej, potem na doline orkow, potem do lochu pajakow... wiecie "schematycznie", a tutaj latam po tej mapie w sumie nie wiem gdzie, nie wiem gdzie kierowac sie dalej, czego szukac biegam po mapach, na wiekszosci map sie gubie (teraz pobiegalem gdzies tak, ze od dwoch dni nie wchodze na postac bo nie wiem jak wrocic do jakiejkolwiek lokacji) ciezko znalezc mi jakies questy, co robie nie tak?
  3. Co się odpierdala w tym metinie, jaki serwer easy +1000 graczy polecacie? Ten vesteris to do zarzygania w tym dt, trzeba się troszeczke ponapierdalać z kimś na duchowe.

  4. Pierwsze(?) konto z 2009roku znalezione, jedno ma nawet jeszcze ujemną rangę, ah stare czasy. 3

    1. Hraklo

      Hraklo

      @Calme PW przy okazji jeśli mógłbym prosić.

  5. Znawcy Ligi Legend---/topic/1599496-l-limit-gier/#entry13476305

  6. Graficy, pomóżcie amatorowi spełnić marzenie i rozwiążcie tą zagadkę. =[ // --> /topic/1562393-wklejenie-jednego-obrazu-w-drugi/#entry13189744

  7. Jakis serwer easy [metin2] polecacie? Cos tam zeby za duzo nie expic tylko klepac pvp. Graczy 1OOO i w gore.

  8. metinowcy help /topic/1534580-whnokdmg-rubinumorg/#entry12976935

  9. blagam o pomoc omgg >> /topic/1534342-jednoczesny-dźwięk-z-głośników-i-słuchawek/

    1. Oski0202

      Oski0202

      OMG? to niech Ci bog pomoze, elo :v

  10. Jakis fajny easy/medium serwer metin2? Bo wiekszosc to taka zalosc, ze szkoda mi czasu na pobranie klienta, a co dopiero gre tam. T_T

  11. lolowcy, help /topic/1531733-pytanie-ap/#entry12953120

  12. /topic/1529988-wycena-skórki/#entry12939240 --- LoLmaniacy do boju ;)

  13. revoria vs revios? chce sie pobawic w pvp, nie mam zbyt sporo czasu na gre

    1. Dusher
    2. Skaira

      Skaira

      metin to zło

    3. Gandalf777

      Gandalf777

      to lepiej idz na malygos jak chcesz chwile sie pobawic pvp :)

  14. co za zjebane uczucie gdy na melanzu rozjebales okulary i teraz tydzien musisz popierdalac bez okularow z wada -2,5

    1. spoczikot
    2. harnaś

      harnaś

      jurek co żeś zrobił

    3. marshmello

      marshmello

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  15. [lol] /topic/1513316-co-wybrać/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...