Skocz do zawartości

KubaKozzak

Members
  • Postów

    240
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O KubaKozzak

  • Urodziny 24.07.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    W-CH

Osiągnięcia KubaKozzak

  1. Można kupić skuter z założonymi cylindrami 80cm lecz rejestrujesz go na 50cm . ?
  2. Co do roweru to już nie długo będę miał TREK'a 5900 podajże
  3. Hmm, słuchajcie. Ostatnio zdałem na kartę motorowerową ale nie psizę tu o tym i nei chcem się chwalić. Szukam motoroweru najlepiej w kształcie ścigacza do pojemności 50cm ew. 50/80 ;P Cena max 2500pln najlepiej z dolnośląskiego w okolicach wałbrzycha jeśli by się udało. Pomóżcie bo szukam i nic naprawdę fajnego nie mogę znależć z góry dziękówka
  4. KubaKozzak

    [DL] OverKiller 6

    Zarax przestań nabijać posty . ;/ Jak chcecie sobie pograć na hackach to coś mi się wydaje że to troche bez sensu, bo zobaczcie. Wyjdzie hack pogracie z tydzień max dwa i zaraz update i tak co chwile, bez sens. Dobry był ten co ja wstawiłem FTS Loader bo po 2 godzinach około po updacie X-Trap'a hack znowu działał, ale niestety hack jest płatny, z tego względu iż wpłat na rozwinięcie forum było z 22 a użytkowników 10 razy tyle.
  5. To po co go wstawiać? Chyba że update X-Trapa był po wstawieniu hacka to sory
  6. KubaKozzak

    [DL] OverKiller 6

    Ameryki nie odkryłeś. One hit killer i tym podobne hacki na tych meczach nie działają i wątpie żeby zaczęły działać
  7. Głównie do komputera, oglądnie filmów, muzyka, gry. Nie wykluczam możliwości używania do MP3 do wypadu an rejon czy coś w tym stylu
  8. Witajcie userzy ! Hmmm zacznę od sedna sprawy. Mianowicie kupuję słuchawki Klik. Miał je ktoś może ? Jakieś opinie ? Warto kupować ? Co o nich sądzicie ?
  9. KubaKozzak

    Wiedźmin

    Witajcie ! Potrzebuję crack'a do wiedźmina pierwszej części, ponieważ moja płyta jest w takim stanie, że komputer nie jest w stanie jej odczytać. Wersja gry 1.1/1.1a. Z góry dzięki ! Peace !
  10. Cierpliwość przede wszystkim. O ile w ogóle ruszy ...
  11. Jakbyś troszkę ładniej opracował wygląd postu, było by gicior Po Drugie linki w Code. Sprawdzę hack'a jak Eternia będzie na chodzie i dam edita.
  12. http://www.feartheskills.co.uk/ Rączki masz to sobie poszukasz.
  13. Kup sobie ZP wymień na 120K GP i wtedy se polosuj to może coś wylosujesz. Ja osobiście wydałem na raz prawie 70K GP i nic nie wylosowalem tylko jakies pierdoły (no dobra DE na 7 dni, M12s na 30 dni prawie, Type 89 na 7 dni, MP5 na 7 dni, P90na 7 dni) a reszta to pierdoły .
  14. Dla użytkowników visty,win 7 uruchomcie jako administrator a po drugie wyłączcie wpierw swoje anty wirusy bo to one zapewne blokują, lub pobierzcie netframework i c++ wizualizacje od winowsa, lub też wyłączcie zaporę systemową. Działa jak należy. Plus Dla Ciebie . Peace !
  15. http://www.mpcforum.pl/topic/344873-dl-crossfrie-hack/ Przeszukaj forum zanim napiszesz nowy temat ! Zaśmiecasz tylko forum :angry:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...