Zarax przestań nabijać posty . ;/
Jak chcecie sobie pograć na hackach to coś mi się wydaje że to troche bez sensu, bo zobaczcie. Wyjdzie hack pogracie z tydzień max dwa i zaraz update i tak co chwile, bez sens. Dobry był ten co ja wstawiłem FTS Loader bo po 2 godzinach około po updacie X-Trap'a hack znowu działał, ale niestety hack jest płatny, z tego względu iż wpłat na rozwinięcie forum było z 22 a użytkowników 10 razy tyle.