Popieram właśnie kolegę UP, stare dobre czasy EliteMT2 ;]
Nie ważne czy miałeś wybonowane eq czy nie, miałeś hwanga to wszyscy się bali... ;]
Mój wymarzony serwer ?
To taki którego w Polsce nie ma, a się bardzo dziwie bo i z takiego serwera da się $$$ wyciągnąć, niestety takie serwery są lecz zagraniczne...
To serwer który na start dostajesz maksymalny poziom, maksymalne eq jest u npc i zostało tylko bonować eq i kombinować które bony lepsze i ciągle wojenki na serwerze.
Wojny i tylko wojny, ta gra jest stworzona do tłuczenia się między graczami, takie serwery istnieją i mają sie dobrze, lecz narazie żadny polak takiego nie stworzył... nwm może nie wie, że na takim też da sie zarobić...