Skocz do zawartości

Vassopent

Postmaker
  • Postów

    1 595
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Vassopent

  • Urodziny 14.07.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 584 wyświetleń profilu
  1. Cześć. Szukam tytułu piosenki, piosenka polska, i pamiętam jedynie taki tekst " efekt cieplarniany ". A i była to piosenka o dupach i w ogóle :P ­ @Edit : " Dupa jak Ty " - już znalazłem,
  2. Szukam nazwy utworu który leci w reklamach Plush na karte. Niby znam tytuł, bo plush podał wykonawce etc. ale nigdzie nie mogę znaleźć utworu, niby wykonawcy są podani a w sieci nie mogę tego znaleźć. Rzekomy wykonawca i utwór : " Maya Monique de La Vega / Kurt G. Hoffman - Captain Trap A Ho "
  3. Bardzo zależy mi na nazwie tego kawałka :
  4. Popieram właśnie kolegę UP, stare dobre czasy EliteMT2 ;] Nie ważne czy miałeś wybonowane eq czy nie, miałeś hwanga to wszyscy się bali... ;] Mój wymarzony serwer ? To taki którego w Polsce nie ma, a się bardzo dziwie bo i z takiego serwera da się $$$ wyciągnąć, niestety takie serwery są lecz zagraniczne... To serwer który na start dostajesz maksymalny poziom, maksymalne eq jest u npc i zostało tylko bonować eq i kombinować które bony lepsze i ciągle wojenki na serwerze. Wojny i tylko wojny, ta gra jest stworzona do tłuczenia się między graczami, takie serwery istnieją i mają sie dobrze, lecz narazie żadny polak takiego nie stworzył... nwm może nie wie, że na takim też da sie zarobić...
  5. Jaka nazwa nuty ? http://www.youtube.com/watch?v=AbvuIkJBNDI
  6. Czo to za nuta ? http://motokiller.pl/121841/Juz-wiadomo-jak-powstala-reklama-Volvo-z-Van-Dammem
  7. Siema. Mam tak jebni
  8. Cześć. Potrzebuje rozwiązanie zadania z ang. chodzi tutaj o moją prace jaką wykonuję... Początek już mam : " I am a pizza driver in the restaurant called "Fortuna". I started work at the last week of June " Resztę zdań nie mogę posklejać a więc : " Do mich obowiązków należy rozwożenie pizzy na wyznaczone miejsca." " Pracuję w godzinach od 10 rano do 17." " Czasami kupcy dają napiwki za szybko przywiezioną pizzę " " Moje wynagrodzenie to wypłata tygodniowa " Proszę o przetłumaczenie tych zdań , ( nie translator, bo jego wyczuję na km ) , oczywiście poleci limit i + , ew zrobię sygne i avka
  9. Ja mam podobnie, zrobiłem formata.. od razu pobrałem chrom i jakoś zawsze jest wolniejsza od Mozilli ... nwm czemu ale..
  10. Aaa, już to było dawno na forum , dobre;P ale znane;d
  11. Jakbyś coś jeszcze potrzebował to mogę zajarzyć do książki.
  12. Mam taką notatkę ( 2 gim ) : Diagnoza ( rozpoznanie ) - 999 lub 112 ( wzywanie pomocy ) - RKO ( resuscytacja krążeniowo oddechowa ) To jest tak ogólnie. Teraz napiszę własnymi słowami ( jbc. 4 ocena na koniec ) Ok, widzimy wypadek ... gość rozpędzoną BMW e36 wjebał się w drzewo.. dzwonisz pod 112 , wypisujesz takie informacje ( z książki ) ew. uderza w człowieka. - GDZIE doszło do wypadku ? - CO się wydarzyło ? - ILE OSÓB jest poszkodowanych ? - JAKI jest ich stan ? - KTO zawiadamia o wypadku ? * To jesteś Ty zgaszający wypadek . Teraz cześć druga ( ratowanie , z książki ) - Zadbać o własne bezpieczeństwo ! Nie możesz innym , jeśli sam będziesz poszkodowany . - Założyć na siebie coś jasnego lub przyczepić sobie jakiś materiał odblaskowy i używać latarki ( jak jest ciemno ) - Usunąć pojazd z drogi, aby nie przeszkadzał innym uczestnikom ruchu . - Wyłączyć silnik uszkodzonego pojazdu ( jeśli pracuje ) i wrzucić kluczyki pod siedzenie kierowcy - Zabezpieczyć miejsce wypadku i ostrzec innych uczestników ruchu drogowego ( w odległości określonej w kodeksie drogowym ) poruszających się w obu kierunkach . - Zwrócić się o pomoc do osób dorosłych. - W razie potrzeby udzielić pierwszej pomocy. - Pamiętać, że nigdy nie należy przenosić poszkodowanego , zdejmować mu kasku, dawać czegokolwiek do jedzenia lub picia - Jak najszybciej zawiadomić pogotowie ratunkowe. Wszystko z mojej książki. Pozdrawiam , mam nadzieję że to Ci pomogło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...