Skocz do zawartości

sflasfnafl

Members
  • Postów

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia sflasfnafl

  1. No więc wielu pisało o problemie z Ribotem że nie wczytuje postaci w samym bocie, mianowicie i teoretycznie chodzi o to samo tylko mogli nie zaobserwować pewnej rzeczy, przejdźmy do sedna sprawy no więc kupiłem w IM zwierzaka pingwinka, wszystko było by pięknie itd, ale właśnie jak mam go włączonego bot nie wczytuje chara znaczy nie zupełnie bo nawet nie można tego nazwać nie wczytaniem bo wczytuje wszystkie inne dane po za nickiem skilami skryptami, inne dane tj gold gildia spki wczytuje, co więcej gdy włącze starego wilka którego cały czas miałem bez przelogowywania bot nagle wczytuje sam z siebie skile skrypty i ogólnie cały konfig bota. moje pytanie brzmi, jak można rozwiązać ten problem, jesli w ogóle się da? a może to być przyczyną tego ze w depo jest jeden pet, jutro z tym jeszcze pokombinuję, tym czasem idę spać, czekam na odpowiedzi @EDIT chyba już wiem czemu, sprawdziłem w bocie jaka jest nzwa pingwina w inv było (-1 unnamed iteam), a teraz jak się zalogowałem to jednak go wczytało jako penguin ... dobra nie wiem co jest 5 ...
  2. sflasfnafl

    Dlvl Rusro

    Witam chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś program do dlvlingu postaci otóż farmię spki ale już mi tak zbrzydł dlvl że inaczej jak z pomocą programu się nie da :P Szukałem na forum co by nie było że jestem leniwy i nie ... ale znalazłem tylk odnośniki na ribota i tu pojawił się problem:/ Otóż jak uruchamiam jednoego clienta na bocie to nie da się odpalić drugiego żeby wszystko szło automatycznie, oczywiście urchamiam przez exxloadera bo póki co inaczej się nie da. Zna ktoś jakiś program który będzie dlvlował postacie i będzie niezależny od ribota ? Z góry dzięki za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...