Okej zrobiłem co kazałeś nawet dwukrotnie...
Teraz jest wyraźniejszy błąd, którego nie było wcześniej widać.
Mianowicie zanim pojawi się:
" There was a problem when runing GameGuard. (ErrorCode=610) "
To najpierw wyskakuje jeszcze:
" The GameGuard file is damaged. Please reinstall GameGuard. (ErrorCode=153) "
Ehh.. wnioskując przecież wymieniałem dwa razy ten folder GameGuard.. a nawet cały system, masz Czarq inny pomysł ?
EDIT: Na innym forum zastosowali aby jeszcze usunąć FixGame.. jak tak dalej pójdzie to pewnie i od nowa będę pobierać Ale na razie spróbuję z tym Fix jeszcze, powiedz co o tym sądzisz?