Skocz do zawartości

dyba

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia dyba

  1. Jak znalazłeś to podaj. też jestem ciekaw. Thx z góry
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Silkroad.exe, wybierz właściwości, następnie zgodność i zaznacz " Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows XP Service Pack 2. Zapewne masz inny system niż winda Xp. Konta na mysro nie mam.
  3. Gram na sjsro old od 2 dni. Wbija się od 2minut do 2-3godzin. - Zależy od szczęścia. Na chwilę obecną maksymalnie wbijałem chyba godzinkę. Mój brat gra obok też na sjsro OLD i wbija dłużej- od 30 minut do maksymalnie 3 godzin...
  4. dyba

    Ecsro Vip

    Zapewne coś naprawiają... Nie denerwuj się tylko spokojnie poczekaj.
  5. dyba

    [Problem]Ecsro

    Public offline, fembria online.
  6. dyba

    Ecsro

    Hmm, prawdopodobnie nie logowałem się wtedy, ale 3 miechy to na pewno nie były. No cóż, skoro reg długo off będzie to nic tylko załatwić jakieś konto ;( Tylko skąd? Nikt już nie ma.
  7. dyba

    Ecsro

    Mylisz się, reg off.
  8. dyba

    Ecsro

    Nie mogę.... Hmm.. Czyżby moje konto zostało usunięte? Ma ktoś może o jedno konto za dużo i chciałby mi je oddać?
  9. dyba

    Ecsro

    Dziwne, skoro mówicie, że fembria jest online, czyli ten do którego można się łączyć to mojego konta nie ma..? Grałem tam jakieś 2 miechy temu... Był od tego jakiś res czy coś, że mojego konta nie ma?
  10. dyba

    [Problem]Ecsro

    Dziwne, ja jak włączam drugie to widzę ECSRO, a zawsze było ECSRO ( fembria ).... Moje passy nie działają więc wydaje mi się, że jest jednak jak mówię...
  11. dyba

    Ecsro

    Proszę bardzo, na forum ecsro jest....... Wystarczy poszukać... http://hotfile.com/dl/19754346/77224b8/ECSRO_client_20091206.part01.rar.html http://hotfile.com/dl/19755343/9211371/ECSRO_client_20091206.part02.rar.html http://hotfile.com/dl/19756141/7b6a3b0/ECSRO_client_20091206.part03.rar.html http://hotfile.com/dl/19756949/381ba91/ECSRO_client_20091206.part04.rar.html http://hotfile.com/dl/19757740/9028aa3/ECSRO_client_20091206.part05.rar.html http://hotfile.com/dl/19757875/1aafbeb/ECSRO_client_20091206.part06.rar.html
  12. dyba

    [Problem]Ecsro

    Też tak mam, niepotrzebnie zrobiłem nowy temat..... ;/ Ten server co zaznaczasz to fembria.... ecSRO public jest drugie na liście..... @UP " NUCLEARsun" wejdź na gamecenter i tam są statusy serverów prywatnych silkroad'a.... Tam wszystkie 3: fembria, public i vip są online.
  13. Nie może, bo jest full server, czyt. za dużo ludzi pobiera naraz..... Rapid to syf, za dużo ludzi go używa.. Teraz to hotfile jest na topie
  14. dyba

    Ecsro

    Mam pewien problem, ściągnąłem clienta ecsro z forum.... Wypakowałem, odpalam..... Włączyło się okno. Są 3 servery, nazwy to unknown(!?). 1 server od góry to fembria lecz obok niego jest N/A, przy tamtych jest ping.... Ok klikam na fembrię, wyskakuje błąd, puste okienko, można wcisnąć tylko OK, żadnych info o błędzie... Wie ktoś o co chodzi? Mam clienta ver. 1.151 Wbić nie mogę po tym błędzie nic się nie dzieje. Z góry dziękuję za odpowiedź. PRZEPRASZAM, TAKI TEMAT JUŻ ISTNIEJE.... Tutaj Dopiero zauważyłem.
  15. dyba

    Ecsro I Logowanie Sie

    potwierdzam... Mam to samo.. (fembria)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...