Skocz do zawartości

Gooomeeez

Members
  • Postów

    107
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Gooomeeez

  • Urodziny 04.01.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Lublin

Osiągnięcia Gooomeeez

  1. A ja mam coś zupełnie z innej bajki - żeby wpaść w zimowy trans proponuje - Deluxe Ski Jump 4,3 lub i też 2. http://www.fotosik.p...8037c38bf9.html Nie wiem dokładnie gdzie t powinno być :/ może do innych gier/singleplayer Ah zapomniałem o opisie : no to pisze : Deluxe Ski Jump 4 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych symulatorów skoków narciarskich. Gra charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem praw fizyki, a także prostotą sterowania, dzięki czemu w domowym zaciszu będziemy mogli stać się profesjonalnym skoczkiem. Na stronie internetowej Deluxe Ski Jump znajduje się tabela rekordów ustanowionych przez graczy z różnych części świata. No to tyle można PW ? o paru zdaniach o tej gierce ... Dodam , że grałem , gram i będę grać Bardzo wciągająca Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...