A ja mam coś zupełnie z innej bajki - żeby wpaść w zimowy trans proponuje - Deluxe Ski Jump 4,3 lub i też 2.
http://www.fotosik.p...8037c38bf9.html
Nie wiem dokładnie gdzie t powinno być :/ może do innych gier/singleplayer
Ah zapomniałem o opisie : no to pisze :
Deluxe Ski Jump 4 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych symulatorów skoków narciarskich. Gra charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem praw fizyki, a także prostotą sterowania, dzięki czemu w domowym zaciszu będziemy mogli stać się profesjonalnym skoczkiem. Na stronie internetowej Deluxe Ski Jump znajduje się tabela rekordów ustanowionych przez graczy z różnych części świata.
No to tyle
można PW ? o paru zdaniach o tej gierce ...
Dodam , że grałem , gram i będę grać
Bardzo wciągająca Pozdro