dokladnie tak jak napisal moj przedmowca. wystarczy poczekac. ja osobiscie raz czekam cos okolo 2 min a raz okolo 10.. mysle ze jest to zwiazane z obleganym serverem webzenu. (nie znam sie na tym;P) w grze pojawiaja sie rowniez lagi, z ktorymi wczesniej nie mialem doczynienia - zawieszenie ekranu (wyglada to jak screen) po czym rowniez po okolo 2-10 minutach wszystko wraca do normy. jest tez problem z opoznionym dropem z ringow, radze sie wstrzymac.. ja dzisiaj przez takowy lag zdobylem darmowo armor scala +7+8 ;D po prostu pojawil mi sie na spocie ;d (slyszalem od kilku osob, ze drop z ringow sie nie pojawia, tym uzasadniam nagle pojawienie sie itemku). 10 minutowe otwieranie depozytu:) tak wygladaja ogolne problemy, z ktorymi sie zetknolem na valhali