@KastaKlamot Jeśli masz taki problem to "wyłącz zapore systemu Windows" i wtedy uda Ci się połączyć, prościej będzie jeśli podasz IP - localhost a mianowicie z końcówka 100 wtedy nie musisz używać portmapa.
BTW. jeśli podasz wszędzie swoje IP z końcówka 100 to wtedy wgl nie będziesz musiał używać portmapa, hamachi,odblokowywać zaporę, a wtedy połączysz się z mysql, sftp i oczywiście do gry.