Skocz do zawartości

olesiej96

Members
  • Postów

    134
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia olesiej96

  1. BOT: Xenobot Miejsce: Ghost Island , Carlin , DemonSkeletony 1 spot Profesja: Paladyn 38 lv 62/36 Dodatkowe Informacje: Jak by dało rade zeby speary z depo brał , life ringi i chował lota I dobrze by było Bank ogarniety ;] Z góry dziekuje
  2. Witam mam problem z pobraniem bota... Strona bota mi nie chce sie otworzyc..... Wiec nie mam jak go pobrac.. Czy moze ktos wstawic paczeke na jakis darmowy hosting i dac link ? Z gory dzieki..
  3. Mam taki problem ze. mam wersje 1.3a i dzialalo bez zazutow do czasu gdy wrzucili patcha fix coins. zainstalowalem patcha i wbilem botem na serva, ustawilem wszystko i i biore start jak zawsze i stoji w miejscu i pisze target(cos w tym stylu) ze nie moze zaznaczyc potwora i nie biega do niego i nie bije co z tym mozna zrobic ?? Bo wersja 0.8 mi nie dziala......! Pomocy
  4. olesiej96

    Db-Bot !

    Witam mam taki problem , ze dzisiaj rano zrobilem se bota dziala expil i bylo lux.. Pod wieczor wbilem na serva jak zawsze i wyswitelila mi sie informacja ze cos tam bot upgrade czy cos i potrzeba na nowa wersja.... Szukalem i znalazlem 1.3b zrobilem i dziala ale przy wlaczeniu postaci wyskakuje mi info 5 acces czy cos takiego i bot sie wylacza.. Po zalogowaniu i wlaczeniu postaci bot sie wylacza tylko zostaje proxy i gra wlaczona..... ZROBCIE NOWEGO BOTA!!!! ALBO trzeba przerobic srokinga bo jest zajebistym botem xDD nie wiem jak ale pomocyyyyy............
  5. olesiej96

    Ban?

    z gra.... jak bys bana dostal to przy logowaniu by pisalo ze dostales bana.
  6. A da sie ustawic zeby biegal na jakis obszar bo mi biega gdzie sie da i czasami wejdzie w cos a puzniej nie moze wyjsc.. da cos sie z tym zrobic ?
  7. Witam potrzebuje pomocy.... Wiec tak mam problem z ustawieniem bota juz zrobilem go wlogowuje sie itp. ale nie wiem jak ustawic zeby biegal i zabijal sam potwory...... Mam zakladke configs i tam ustawiam wszystko i nie biega..... tylko zabija potwory ktore go zatakuja i podejda. Czy moze mi ktos pomoc..?
  8. olesiej96

    Zszc Blader

    Dzieki :)A mogłbys podac moze link do forum ?
  9. Ja mam ten sam problem i jak sciagnolem Net~ 4.0 i nadal ten blad wyskakuje... Co zorbic ??
  10. olesiej96

    Zszc Blader

    Siemka słyszalem ze na serverze ZSZC nie działaja najsilniejsze skile dla blarera... Czy to prawda??? I jesze pytanko jestem nowy na tym servie a duzo gralem juz w silk to takie pytanko czy jest jakas lepsza bron od D11 bo widzialem jakies nowe bronie.... AAA i jeszcze jedno czy mozna kupic silk ptrzez SMS ?? I gdzie mozna je kupic.....
  11. olesiej96

    Skrzydla Problem

    Witam mam taki problem ze..... Gdy jestem w miescie i jego obszarze to moge swobodnia latac. A gdy jestem poza miastem to skrzydel wlaczyc nie moge, pisze ,, Tu nie mozesz latac " nie wiem w czym problem..... Moze trzeba jakiegos questa wykonac ?? Jesli cos wiedzie prosze pisac dam 5 Gram na prywacie Gamez..... Bardzo duzo ludzi polecam tego privata..... Wystarczy sciagnac spolszczenie i fajnie sie gra )
  12. Witam sciagnolem normalnie kazdy FB ale zaden nie dziala na private serverze. Gram na Avalonmt2 czy istnieje jakis FB ktory bedzie dzialac na tym privie ??
  13. olesiej96

    Konto ?

    Witam mam pytanie. Czy jest jakis inny sposub na zdobycie konta niewliczajac kupna od innego gracza? Jakis reg lub cos. Daje max*
  14. olesiej96

    Farnmma Help

    sorry ale jestem bardzo zielony gap1 to farma -1 i tak dalej tak ??
  15. olesiej96

    Farnmma Help

    Mam takie pytanie mam 36lv i chcem miec wszystkie skille na full pododawane i ile musze miec farmy na (-) zeby do 42lv miec wszystko(znaczy nie wszystko tylko najwazniejsze dla bladera zeczy) na full ? Z gory dzieki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...