Witam mam taki problem ze.....
Gdy jestem w miescie i jego obszarze to moge swobodnia latac.
A gdy jestem poza miastem to skrzydel wlaczyc nie moge, pisze ,, Tu nie mozesz latac " nie wiem w czym problem.....
Moze trzeba jakiegos questa wykonac ??
Jesli cos wiedzie prosze pisac dam 5
Gram na prywacie Gamez..... Bardzo duzo ludzi polecam tego privata.....
Wystarczy sciagnac spolszczenie i fajnie sie gra )