Witam otóż mam własny serwer metin2 i własną gildię na nim,mój kolega był w innej gildii i się z niej usunął ponieważ chciał wstąpić do mojej.. ale ja teraz nie mogę go przyjąć do swojej gildii ponieważ wyskakuje jakiś błąd: Code0124 nie wiem czemu... wiem że po wyjściu z gildii by wejść do następnej trzeba poczekać 24godziny poczekałem nawet 2 dni i nic dalej pokazuje się ten błąd.. Może ktoś z was wie jak to naprawić??
Z Góry Dziękuje