Skocz do zawartości

mafioso512

Members
  • Postów

    87
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia mafioso512

  1. Witam otóż mam pytanie czy można ustawić sobie myszkę tak żeby jedno wciśnięte lewego przycisku myszki powodowało to jakby wcisnął ją np. 3 razy czyli raz klikne a wylecą odrazu 3 strzały? Jeśli tak jaki jest na to sposób.. Czy trzeba mieć jakąś droższą specjalną myszkę? Z Góry THX
  2. Witam czy da się coś przestawić w navicacie by dany potwór szybciej się odradzał?
  3. pewnie jak niema podanych godzin tzn ze ga wlacza sobie serwa kiedy chce.. czyli pewnie serwer lipny i wogole..
  4. usuncie ten temat prosze
  5. ale ja chce się dowiedzieć które pliki są sprawdzone pod tego typu serwer a nie wybierać na chybił trafił niechce mi sie niepotrzebnie tracic czas na zryte pliki serwerowe i jeszcze na ich pobieranie...
  6. Witam szukam plików na normalny serwer Metin2 żaden 4fun (mam już dosyć robienia 4FUN).. chciałbym żeby eksp i drop był podobny z csyt2 lub avalonmt2 lub troche mniejszy Z Góry Dziękuje PS: ZA POMOC OCZYWIŚCIE OFERUJE SWOJĄ POMOC W POSTACI + I 5
  7. Witam otóż założyłem ponownie własny serwer (musiałem przeinstalować system) i do zakładania kont używam Xamppa i mam pytanie gdzie można zobaczyć jakie kto ma hasło?? Da się wogóle to sprawdzić jak tworzą konta przez Xamppa? Z Góry Dziękuje za pomoc oczywiście nagradzam + PS: Jakby co podaje filmik z yt na podstawie którego zrobiłem strone na Xamppie:
  8. dobra już niezmieniam eq jest dobrze Rekord Mojego Serwera To: 91K ustalony Ninją Dagger kombinacją krycie (P) + trująca chmura (P)
  9. rekord pobity prawie 69K ale szukam dalej krycie (P) + trująca chmura (P) Następny tą samą kombinacją tyle że na bezduchach 91K !! NIEWIEM JAK TO MOŻLIWE!!
  10. tak krytyka sprawdzam na woju niema kd +8 maks są takie jak widoczne w moim eq bony sokola zmieniona: 20% na ludzi +12 zwinność (zręczność) +15 siła silny diabłom 40% silny przeciwko wojownikom 10% +5 zwinność
  11. Witam mam własnego priva na plikach profizocker94.. ostatnio sprawdzam max krytyki na postaciach i uzyskałem krytyk o wartość 50k ninją krycie (P) + zasadzka (P) i mam pytanie czy można na tych plikach uzyskać jeszcze większy krytyk bez grzebania w bazie mysql'a.. oto dowód: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3aefc4854eaa00d6.html (prawdziwy żadna edycja przez painta) a oto screen mojego eq: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2984ded683518a3.html (żeby dostrzec dobrze te bony trzeba kliknąć pare razy na obrazek żeby się powiększył) jeśli można zdobyć jeszcze wiekszy krytyk może coś podpowiecie? Z Góry THX
  12. już sobie sam z tym poradziłem...... koniec tematu
  13. Witam otóż mam własny serwer metin2 i własną gildię na nim,mój kolega był w innej gildii i się z niej usunął ponieważ chciał wstąpić do mojej.. ale ja teraz nie mogę go przyjąć do swojej gildii ponieważ wyskakuje jakiś błąd: Code0124 nie wiem czemu... wiem że po wyjściu z gildii by wejść do następnej trzeba poczekać 24godziny poczekałem nawet 2 dni i nic dalej pokazuje się ten błąd.. Może ktoś z was wie jak to naprawić?? Z Góry Dziękuje
  14. żyje ktoś na tym forum/????
  15. Witam otóż mam własny serwer metin2 i własną gildię na nim,mój kolega był w innej gildii i się z niej usunął ponieważ chciał wstąpić do mojej.. ale ja teraz nie mogę go przyjąć do swojej gildii ponieważ wyskakuje jakiś błąd: Code0124 nie wiem czemu... wiem że po wyjściu z gildii by wejść do następnej trzeba poczekać 24godziny poczekałem nawet 2 dni i nic dalej pokazuje się ten błąd.. Może ktoś z was wie jak to naprawić?? Z Góry Dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...