Najlepszy CoD - Moim zdaniem wali to na kolana MW3
Najlepsza Grywalnosc- Hmm myślę że Black ops
Najlepsza Grafika - Moim zdaniem i z wszystkich info wynika że MW3 ma najlepszy silnik graficzny tak więc MW3
LIVE GOLD = PŁATNY
LIVE SILVER = PRÓBA JAKIEŚ TAM DEMA I TAKIE TAM
jest minecraft na x360 ale nie można grać w multi
jak na-razie słaba kopia minecrafta
Tak ma podobno wyglądać
tyko że będzie pisało Call of duty Black ops 2 {Regeneraction}
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQdgcPKCMO7uHPAMC1X7YI2S1mTIyD5xnbUtLXyP7aXeztRI66h9g
Black ops był najgłupszą częścią Call of duty { i będzie}
i nie będzie takiego czegoś jak Black ops 2
tylko będzie się nazywało Call of duty SleghtHammer albo {Regereaction}
i będzie to w roku 2013-2015