Skocz do zawartości

Faze_AdrianO

ProUser
  • Postów

    432
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Faze_AdrianO

  • Urodziny 15.06.1993

Metody kontaktu

  • GG
    40330206

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Szczecin/Reykjavik

Osiągnięcia Faze_AdrianO

  1. Najlepszy CoD - Moim zdaniem wali to na kolana MW3 Najlepsza Grywalnosc- Hmm myślę że Black ops Najlepsza Grafika - Moim zdaniem i z wszystkich info wynika że MW3 ma najlepszy silnik graficzny tak więc MW3
  2. Mój najlepszy https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTqvBlb_J2QiYaLOOPcaZPa_vxoOERh-mpAM0YNLRThk898xCSc
  3. LIVE GOLD = PŁATNY LIVE SILVER = PRÓBA JAKIEŚ TAM DEMA I TAKIE TAM jest minecraft na x360 ale nie można grać w multi jak na-razie słaba kopia minecrafta
  4. Dał bym 300-600zł
  5. Tak podali na forum ale ja nie wiem na-pewno w stylu BO jakiś many siedzi na taborecie
  6. Tak ma podobno wyglądać tyko że będzie pisało Call of duty Black ops 2 {Regeneraction} https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQdgcPKCMO7uHPAMC1X7YI2S1mTIyD5xnbUtLXyP7aXeztRI66h9g
  7. No sorry trochę mi się pomyliło z napisaniem bo kolejne black ops ma być od SleghHammer i ma się nazywać Call of duty Regereaction
  8. Black ops był najgłupszą częścią Call of duty { i będzie} i nie będzie takiego czegoś jak Black ops 2 tylko będzie się nazywało Call of duty SleghtHammer albo {Regereaction} i będzie to w roku 2013-2015
×
×
  • Dodaj nową pozycję...