Za mały dział? Kurwa, po pierwsze to jack jest globalem tak? Więc powinien zajmować się wszystkimi działami... to że się przyjebał tutaj to chyba nie znaczy że jest modem tego działu tylko?
Po drugie, codzienne jest tu masa pytań, większość bez sensu... jak dasz reporta to Makin przyjdzie i zamknie, jack ostatnio chyba wchodzi raz na tydzień tutaj (a mnie się czepiał że na jakiś czas opuściłem forum), a skoro są ludzie którzy codziennie tu siedzą to czemu nie mają być kidmodami?