Skocz do zawartości

Maciek134

Members
  • Postów

    417
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Maciek134

  • Urodziny 21.05.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    OlsztynCity / Zatorze /

Ostatnie wizyty

4 346 wyświetleń profilu
  1. @up: A ja wiem, MPC ma chujowy serwer który już nie daje rady, kilka razy miałem wiadomość że serwer nie może obsłużyć zapytania... @top: to chyba nie ten dział, z tego co wiem Makin napisał odpowiednie ogłoszenie.
  2. Za mały dział? Kurwa, po pierwsze to jack jest globalem tak? Więc powinien zajmować się wszystkimi działami... to że się przyjebał tutaj to chyba nie znaczy że jest modem tego działu tylko? Po drugie, codzienne jest tu masa pytań, większość bez sensu... jak dasz reporta to Makin przyjdzie i zamknie, jack ostatnio chyba wchodzi raz na tydzień tutaj (a mnie się czepiał że na jakiś czas opuściłem forum), a skoro są ludzie którzy codziennie tu siedzą to czemu nie mają być kidmodami?
  3. F1 nie boli... @up: Po chuja? Chciałeś być fajny? Prosił o funkcję nie o cały bezsensowny kod... @loku: Próbuj, o ile nie podpadłeś jackowi to masz szanse...
  4. Co z tego że jesteś zielony? @up: Tak, na pewno nie może być samych cyfr. @2x up: Byś chociaż napisał jaki błąd... zgadywać to sobie możemy.
  5. Nie, myślałeś że ktoś Ci jebnie gotowca... a to ogromna różnica. Pauza była na forum miliony razy, wystarczy wcisnąć przycisk "SZUKAJ"!
  6. Akurat 90% programów do VD tylko ukrywa okna, ikony i zmienia Ci tapetę na taką jaką sobie ustawisz na każdym pulpicie (wystarczy spojrzeć co się dzieje z pulpitem zanim się taki program do końca odpali). Możliwe że to co NVidia ma w sterach (można dodawać kolejne pulpity) działa w taki sposób że na prawdę tworzy wirtualny pulpit. @up: Założenie fałszywe
  7. Jak masz NVidię to ustaw sobie za dużą rozdzielczość to będziesz mógł tak jakby przesuwać myszą po pulpicie większym niż monitor. Wtedy sobie możesz schować okno poza używaną częścią pulpitu i nie będzie Ci przeszkadzać (ControlSend zadziała a przynajmniej powinno). Jak nie to się pobaw w aktywowanie i deaktywowanie okna, będzie Ci powracać do GG jak skończy wysyłać.
  8. A ja przepraszam, nie zauważyłeś nazwy działu? Pytał o autoIt więc po co tekst o taskerze... @up: Ctrl+C i Ctrl+V nie usuwa takich rzeczy @nerv: Twoja składnia ssie bardziej niż moja A myślałem że to mnie się nie da zrozumieć. @data: Dostałeś gotowca, czego jeszcze chcesz? Jak sobie z tym nie radzisz to faktycznie lepiej użyj taskera.
  9. Ja Ci powiem. W SciTE: F1 -> Wyszukaj -> Send albo ControlSend Tam będziesz miał wszystko ładnie opisane.
  10. Nie, tam jest source całego EB ;p Ładnie opisane, tylko sobie przetłumaczyć na to w czym kto pisze. Może mi się przyda, ale na razie szukam adresów ;p
  11. Global Const $time = 250 Global Const $time2 = 500 Global Const $klawisz = "{LEFT}" Global Const $klawisz2 = "{RIGHT}" While 1 WEnd HotKeySet("{HOME}", "start") HotKeySet("{END}", "stop") Func start() AdlibRegister("kl1", $time) AdlibRegister("kl2", $time2) EndFunc Func stop() AdlibUnregister("kl1") AdlibUnregister("kl2") EndFunc Func kl1() Send($klawisz) EndFunc Func kl2() Send($klawisz2) EndFunc Poprawione.
  12. No niestety, przy programowaniu trzeba myśleć jak komputer, one liczą od zera Btw. x1, x2, x3, ..., xn-1 eeeh aż mi się matma kojarzy od razu i-1 ∑ xn n = 1
  13. No pewnie, ofc olałeś to co ja napisałem i zamiast zajrzeć do helpa czekasz na gotowy kod... po co ten obrazek w sygnie? Na pokaz? On Ci podał to samo co znalazłbyś w helpie pod hasłem które podałem. Do tego opis do dupy, mamy się domyślać czy chodzi Ci o GUI czy o przeglądarkę? Btw. if..else..then to nie żaden operator...
  14. Zmienna nie jest tablicą -> WinGetPos zwrócił pusty wynik. Daj WinActivate tak jak napisał Fli_PL i styknie pewnie.
  15. Jedno pytanie, jak podpiąłeś jakikolwiek debugger do klienta? Bo mi zawsze się wyłącza bez żadnego ostrzeżenia... próbowałem zmodyfikować dll hshielda (ehsvc.dll) i po prostu przeskoczyłem funkcję wywalającą błąd o debuggerze co niestety nic nie dało. Może jakaś inna wersja CE działa? Ja mam 5.6.1, jakiej ty używasz? #EDIT: Na 6.0 z zaznaczonym 'ukrywaniem' debuggera zawiesza się klient.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...