Skocz do zawartości

Bahan

Members
  • Postów

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Bahan

  • Urodziny 14.08.1994

Metody kontaktu

  • GG
    Beka

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Pakistan

Osiągnięcia Bahan

  1. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    poszukaj ;]
  2. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    Dzięki Holly...
  3. oO boshh
  4. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    Selduś prawie trafiłeś ;]
  5. Interesujące, chcesz o tym pogadać ? ; o
  6. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    Ohh.. straszne.
  7. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    To niech zostanie słodką tajemnicą.
  8. Bahan

    Dzisiejsze MPC

    Witam. Dziś tym wpisem chciałbym rozwiać wasze wątpliwości związane z moją osobą oraz z zaistniałą sytuacją na MPCForum. Zacznijmy tak: Jestem z wami od początku, śledzę wszystkie nowości oraz informacje związane z forum, od czasów Lodiego, Stranka, Kaki, hornasia. Dopiero przedwczoraj się zarejestrowałem z postanowieniem, że też dam w to forum coś od siebie. Nie było łatwo, żyłem z myślą, że nie chcę się w ten ogrom "spamu" mieszać lecz zmieniłem zdanie i z chęcią pogawędzę razem z wami. Chciałbym poruszyć kilka absurdów, które nawiedzają nasze skromne progi. Może zacznę od użytkowników (Administracji) o których jest najgłośniej i najgoręcej. Mounthains - Człowiek poświęcający wszystko dla MPC. Zaangażowaniem przewyższył wszystkich, były upadki ale wzlotów również nie brakowało. Początki zawsze są trudne, potem jest spoko no i koniec to zadość, gniew i tak dalej. Seldek, Mike, Mlody (tzw. Elita). - 3 osobniki, przez których MPC stanęło na nogi i w coraz to większym tempie rozrastało się niczym roślina podlana czymś z drożdżami (brak pomysłów na opisanie moich myśli) Szkoda, że ich już nie ma. Makin - Bot i właśnie osoba strasznie lojalna, odpowiedzialna i rozważna. Oby więcej takich. dudsonowa - pierwsza w historii na MPC Administratorka, inteligentna, odpowiedzialna, konsekwentna, utalentowana. Życzę dalszych sukcesów. Geoning - hm... trudno mi jest opisać osobę, której nie znam oraz nie śledzę jej poczynań. Ale sądząc po randze coś zrobił dla forum. kokosz- to od niego się wszystko zaczęło, wiem również, że był jeszcze kajko ale to inna bajka, o której może w przyszłości się dowiecie. Dobry, dobry ;] Moderatorzy (wszyscy) - Od zawsze i zawsze będą dbali o swoje działy bez względu na to czy będą ukarani czy nagrodzeni. Chwała za to, że mamy ich na forum Użytkownicy - To wy tworzycie historie forum MPC. Gdzieś słyszałem zajebiste słowa jednego wokalisty, który trochę wjeżdżał na całą sytuację MPC, ale chwalił użytkowników. (pozdrawiamy). Gdyby nie wy, nie było by działów, nie byłoby tematów, postów, pomocy. To wam zawdzięczamy takie wielkie liczby które widnieją u dołu forum. Życzę awansów każdemu, ponieważ każdy powinien mieć swój czas na pokazanie doświadczenia i umiejętności. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania mojego bloga częściej. Bahan.
  9. Bahan

    Gazetka MPC

    Znamy się i to bardzo dobrze, nie zdradzę Ci jednak mojej tożsamości. Chodziło mi o jego początki ;] Wiecie o co chodzi. Ale to jest do przebaczenia.
  10. Bahan

    Gazetka MPC

    To po jakiego grzyba hejterze się tutaj wypowiadasz ? Hmmm Arku może przypomnę Ci rok 2008 hę ? :] (Twoje byki były większe niż zainteresowanie tym forum)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...