Pisałem w 1 poście, że używam EdxSilkroadLoader 5... i Testeorone Loader.... Teraz już reinstalowałem kolejny raz silka i nic... uzupełnienie bibliotek w systemie tez nic nie dało ... Ku**a....
Heh Faktycznie Otworzyłem silka przez edxSilkroadLoader ten starszy Ale wyskakują mi parametry KOmpa i wszędzie pytajniki ??????? Ale znikł problem z Sro_Client.exe
Edit@@ 2. Teraz wyskoczył c9
Aha c9 wyskoczył bo niema Gm'a na hamachi