Skocz do zawartości

MaTHeS

Members
  • Postów

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia MaTHeS

  1. MaTHeS

    Komendy

    Mam tego GM Helpera... No ale niestety Nie ma tam wszystkich nowych avatarów... Chodzi mi m.in o Countes tzn. "New Hallowen > ten z 2009 r. <Jego Male imiennik to Duke" Wiec jeszcze to nie to o co mi chodzi... Ale tak Euro Bronie juz sa:) Tylko komendy do avatarów mi brakuje
  2. MaTHeS

    Komendy

    Witam mam pewną prośbę czy mógłby ktoś umieścić tutaj link do porpawnie działającego programu "GM Helper" lub wszystkie komendy GM'a? Potrzebne mi to to Servera EMU szukałem w Googlach Gm Helpera ale ściągło się nie to co potrzebowałem.. Znalazłem też 10-11 DGR ale same Chinśkie Weapony.. Potrzebuje Euro Weapony/ Armor i Avatary! Z góry dzięki... Będę bardzo wdzięczny!
  3. MaTHeS

    Emulator

    Hej a więc ja znam 2 takie dość ciekawe Servery o expie 60x 1. SroNoVa v2 >http://sronova.com/SroNovaV2/ > 24/7 < działa on bez hamachi wystarczy sciągnać clienta 1.702 i Loadera" edxSilkroadLoader3" Wpisać IP: 188.165.103.167 i Port:15779 i cieszyć się grą
  4. Też tak sądzę dzięki letepl tak jak mówię trochę pokombinowałem i myślę, że działa teraz muszę poczekać na Gm'a
  5. Pisałem w 1 poście, że używam EdxSilkroadLoader 5... i Testeorone Loader.... Teraz już reinstalowałem kolejny raz silka i nic... uzupełnienie bibliotek w systemie tez nic nie dało ... Ku**a.... Heh Faktycznie Otworzyłem silka przez edxSilkroadLoader ten starszy Ale wyskakują mi parametry KOmpa i wszędzie pytajniki ??????? Ale znikł problem z Sro_Client.exe Edit@@ 2. Teraz wyskoczył c9 Aha c9 wyskoczył bo niema Gm'a na hamachi
  6. No więc Co do poradnika no to ciężko wskazać jakikolwiek tutaj poradnik.. Ponieważ pytałem ludzi siedzących na Hamachi jak to zrobić aby działało.. Ci dawali mi "myślę poprawne instrukcje skoro im działa" A co do servera to jest to server postawiony na EMulatorze czy jak to tam się nazywa..Niema nazwy. Jest na Cliencie 1.150 Gm> Misiek Sory za wprowadzenie was w błąd w tytule... Chodzi mi o servery stawiane na Emulatorach.. Nie Privy Tj. ZSZc itd... PS: Teraz zainstalowałem NetFramework 4.0 zobaczymy Czy pomoże... Edit: Zainstalowanie NetFrameworka Nadal nie pomogło... ;/
  7. Witam Chciałem zagrać Na prywatnych serwerach.. Ale mam pewien problem... Ponieważ Gdy używam "edxSilkroadLoader5" pozaznaczam dobrze opcje na tym Loaderze wyskakuje właśnie taki komunikat" Sro_Client.exe Wystąpił problem z aplikacją sro_client.exe i zostanie ona zamknięta. następnie pod tym mam 2 opcje "Wyślij raport o błędach / Nie wysyłaj" posiadam też 2 Loader o nazwie "Testosterone" gdy na niego klikam 2x występuje błąd "Malicious Modification od Code" ścieżka do gry jest dobrze doprowadzona do Launchera.. Ip jest wpisane poprawnie.. Clienta Reinstalowałem 2x ... Nie mam pojęcia jaka to może być przyczyna PS: Gdy odpalam samego Clienta przez "Sro_Client.exe" to wszystko działa tyle że 3/4 z serverów nie mają Media.pk2 i trzeba wchodzić przez te loadery... Może jest jakiś sposób żeby wchodzić do gry przez "Sro_Client.exe" Tzn. Podmienić w jakimś pliku w grze w notatniku Ip do danego Servera HELP!!! Edit: Wpadłem jeszcze na pomysł aby użyć MediaPatchera i zmienić Ip gdy wszedłem do MediaPatchera dałem na port 15779 i 2x Ip id GM'a i dałem Launch wystąpił błąd ..Ten który jest w załączniku... bez tytułu.bmp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...