Witam, tutaj użytkownik Jamaica, zapewne odrabianie pracy domowej z polskiego nie będzie mi potrzebne, ponieważ dałem ją do napisania kolegom z internetu. Praca domowa ma na celu to abym mógł sobie uświadomić, jak bardzo przydadzą mi się prace domowe z mojego ojczystego języka. Jednak ja jestem tak tępy i nie dotarł do mnie sarkazm nauczycielki z tematem wypracowania. Na mpc mam pro konto i 700 postów, a nie potrafię napisać wypracowania na jedną stronę. W przyszłości bardzo przydadzą mi się prace domowe z polskiego, nawet dlatego, abym umiał odpowiedno się wysłowić w odpowiednim towarzystwie, ponieważ dopracowałem już do perfekcji kaleczenie mojego języka w całej tej gimbusiarni, ale nie odrabiając prac domowych, pewnie nigdy nie nauczę się poprawnie wysławiać. Teraz nie mam zamiaru odrabiać prac domowych, a w przyszłości, chociaż będę chciał, to nikt mnie nie będzie brał poważnie, bo mój język będzie tak ubogi jak i pozytywne oceny w dzienniku.