Skocz do zawartości

Jaamaica

ProUser
  • Postów

    438
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    2032192

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    tu i tam

Osiągnięcia Jaamaica

  1. Jaamaica

    [Dyskusja] Balmora

    Gdzie będą informacje o tym, że serwer już wystartował? I skąd mogę pobrać balmorę s3?
  2. Jaamaica

    [Dyskusja] Balmora

    Cześć. Sorki, nie chce mi się rozczytywać 68 stron tego tematu, mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytania? Nie grałem już 3 lata i mam lekkie braki - balmora dalej jest w TOP serwerów prywatnych? Bo 3 lata temu grało na niej chyba najwięcej ludzi - czy dużo użytkowników gra teraz na balmora? - o co chodzi z tym serwerem S3? Będzie taki sam jak te pierwsze czy to jakiś EASY/4FUN? - i co to taka wrzawa o ten S3? To coś szczególnego?
  3. @ systematyczność najważniejsza ja np. codziennie rano gdy wstaję robię jedną brzuszkę
  4. Zabierzcie tego nauczyciela na wybieganie 10km Tu pewnie chodzi o jakieś zabawy ruchowe np. gra w dwa ognie albo dzielicie się na drużyny i tor przeszkód na czas... coś w tym stylu
  5. Witam, tutaj użytkownik Jamaica, zapewne odrabianie pracy domowej z polskiego nie będzie mi potrzebne, ponieważ dałem ją do napisania kolegom z internetu. Praca domowa ma na celu to abym mógł sobie uświadomić, jak bardzo przydadzą mi się prace domowe z mojego ojczystego języka. Jednak ja jestem tak tępy i nie dotarł do mnie sarkazm nauczycielki z tematem wypracowania. Na mpc mam pro konto i 700 postów, a nie potrafię napisać wypracowania na jedną stronę. W przyszłości bardzo przydadzą mi się prace domowe z polskiego, nawet dlatego, abym umiał odpowiedno się wysłowić w odpowiednim towarzystwie, ponieważ dopracowałem już do perfekcji kaleczenie mojego języka w całej tej gimbusiarni, ale nie odrabiając prac domowych, pewnie nigdy nie nauczę się poprawnie wysławiać. Teraz nie mam zamiaru odrabiać prac domowych, a w przyszłości, chociaż będę chciał, to nikt mnie nie będzie brał poważnie, bo mój język będzie tak ubogi jak i pozytywne oceny w dzienniku.
  6. Jaamaica

    [Dyskusja] Balmora

    A ja przyznam szczerze, że znam tylko Bambuska z tych adminów na Balmorze i dobrze mi z tym. Bo grałem tam dlatego, że serwer jest strasznie dobrze dopracowany, a nie dla jakiegoś tam FuBu czy wogóle jakis Caliente- nie znam chłopa
  7. A to normalnie gadać nie możecie, chyba nauczyciel nie stoi przed tobą i nie patrzy ci się prosto w oczy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...