Skocz do zawartości

rozrabiacz99

Members
  • Postów

    145
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia rozrabiacz99

  1. http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257 link do bota
  2. użyj bota , w nim jest petfilter http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257
  3. rozrabiacz99

    zszc bot

    http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257
  4. tam kont kosztuje, zmiana hasła także kosztuje ;/
  5. rozrabiacz99

    bot zszc

    http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257
  6. polecam earth, w naszej gidlie gra 50 polaków i sa jeszcze dwie polskie gildie w których jest 5-10 osób . Tak jak wyżej, serwer jest nowy więc szybko nie upadnie .
  7. http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257
  8. Zapraszamy w swoje szeregi !!. Gildia Crashers jest jedyną gildią w swoim rodzaju , mającą na celu zapewnienie graczowi miłe i przyjemne spędzenie wolnego czasu na jedwabnym szlaku. Wyróżniamy się z pośród innych gildii bardzo efektywną współpracą i komunikatywnością miedzy sobą. Jesteśmy mile nastawieni do nowych osób które postanowiły wkroczyć w skład gildii. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pomoce związane z grą , naszym celem wyciągnięcie z gry jak najlepszej rozrywki i zapewnienie miłego spędzenia wolnego czasu przed komputerem. Gildia rozwija się w dalszym ciągu , nabierając nowych umiejętności posiadamy liczne osoby które również mają dużą wiedzę na temat gry.Z nami nigdy nie będzie nudno ! , wstąp do nas i przekonaj się !. Informacje dotyczące gildii: Serwer: Earth Rekrutacja: 1lvl+ Strona internetowa: http://zszc-crashers.xaa.pl Master Gildii : YuuHi W Gildii Aktualnie znajduje sie 43 AKTYWNYCH graczy. Mamy niewielką unie - i w tym tkwi problem . Poszukujemy gildii chętnych do stworzenia Uni. Proszę o wypowiedzi tutaj lub pm w Grze : YuuHi Odnośnie dołączenia do naszej gildii, także proszę o wypowiedź tutaj
  9. zZzSzc EARTH !
  10. rozrabiacz99

    ELITE SRO 3

    potrzeba nowego clienta , prosze o to link z oficjalnej strony http://www.multiupload.com/VZTNLSGWSG
  11. od 18 maja, proszę o to multiupload http://www.multiupload.com/VZTNLSGWSG
  12. jesli to earth to zapraszam http://www.mpcforum.pl/topic/366550-poradnik-bot-zszc-earth/page__pid__2595257#entry2595257
  13. nick YuuHi gildia Crashers 3 lvl ( dzis bedzie 4) mamy unie zapraszam
  14. Witam , mam problem . Loguję się na srokinga , wpisuje pasy i jak dotąd wszystko śmiga . Gdy biorę start game to od razu wyskakuje to co na screenie . może ktoś miał taki problem ? prosze o pomoc
  15. sa tutoriale jak kupic silki np. za sms
×
×
  • Dodaj nową pozycję...