A według mnie chodź CCleaner jest dobrym programem, to jest jedynie środkiem zastępczym, którym jak dla mnie powinien być regularny format kompa co jakiś czas
to zapewnia dużo większe bezpieczeństwo Twoich danych, wliczając w to ważne programy, a do tego bym polecał reinstalkę systemu raz do roku przynajmniej