Skocz do zawartości

Anscenic

Members
  • Postów

    306
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Anscenic

  1. Zrób tak jak barycz mówi, ale nawet jeśli nic nie dało się odzyskać to możesz mieć pretensje tylko do samego siebie. Hasła się NIGDY nikomu nie podaje, nawet matce. Nie no mamusi można // NIE BARYCZ, NAWET MATCE :angry:
  2. Anscenic

    Exp :)

    MOŻE Przeciez wziąłem pod uwage wszystkie mozliwosci, jak ma dobre sp i chce marnowac joba no to niech bije sobie w sp. Ja osobiście na magu wolę expić na norm niz np. na sp1 lub sp2. Jeśli chodzi o krety i komete.
  3. margonem kurwa
  4. Anscenic

    1 sp woja

    Co mają osłonki do sp? Bez przesady. Zakładaj jak najlepsze osłonki i już. Osłonka to osłonka, a ten wojownik co mu biją po 600 to napewno nie zalezy od osłonki a raczej od jego poziomu, resów, eq i ów specjalisty - wara.
  5. Anscenic

    Exp :)

    Na komecie najlepiej leci. Ew. Krety, najlepiej na norm expić bo po co marnowac joba? No chyba że masz sp dobre ale w to wątpie.
  6. Bezsens. Każdy sobie nick wybiera jaki chce. Szczerze już wolę patrzeć na jakieś ProKoxy niż na jakieś chińskie rzygi osób które chca zaimponować znajomością japonistyki. Kaźdy sobie wybierze nick z jakim się utożsamia. Jak ktoś się utożsamia z nickiem 'ProKoxu' to niech taki ma i nic ci do tego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...