Skocz do zawartości

FrozenBlood

Members
  • Postów

    105
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia FrozenBlood

  1. Bedazzled. Wyjątkowo wzruszający zachód słońca!
  2. Pokładam w Was nadzieję, szukam tego i znaleźć nie mogę... Była też w reklamie Orange dla Firm.
  3. Diablo 3 jest droższe, to raz. Zastanów się ile masz funduszy i czy nie będzie Ci szkoda. Ja osobiście jakoś wolę dwójkę. Może dlatego, że grałem w niego dosyć dawno i mam pewien sentyment. Poznaj może najpierw dwójkę, zaznajom się, a następnie sięgnij po kontynuację.
  4. Glooobal jest o niebo lepszy. Dokładnie tak jak mówi DesoPL, hotfixy są bardzo szybko a na privach czat... szkoda gadać. Atmosfera na Globalu jest niczego sobie, jeśli oczywiście trafisz na odpowiednich ludzi. Wszędzie znajdą się czarne owce.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...