Diablo 3 jest droższe, to raz. Zastanów się ile masz funduszy i czy nie będzie Ci szkoda. Ja osobiście jakoś wolę dwójkę. Może dlatego, że grałem w niego dosyć dawno i mam pewien sentyment. Poznaj może najpierw dwójkę, zaznajom się, a następnie sięgnij po kontynuację.