Skocz do zawartości

Kamilek < 33

Members
  • Postów

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kamilek < 33

  1. muahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaahahahahaha
  2. chuj slychac ,nie oryginalny minecraft ENJOY !
  3. Multi : bierz BF'a 3 Single:CoD --------
  4. Kurwa jaki Górnik ! Na Halembe Wykurwiaj
  5. muxdgfdxg dfdf //spam
  6. mam to samo ... tylko kiedy włącze nie ma nawet logowania , robi sie szary ekren ii JEB sie wyłącza
  7. Tibje
  8. Pytanie: ja jebie 1-weź do bunkra rodzine i ich wpierdalaj 2-woreczki foliowe z biedronki! 3-Napełnij z 5 słoików spermą powinno starczyc.
  9. Kamilek < 33

    Popisz ze mną ;-)

    wykurwiaj
  10. ładna , fajna gra ale kupic nie kupie : ) wolałbym kupic Battlefield'a 3 : ) pzdr.
  11. o jeeezu ,,, jak masz full abs woj / miecze to sie nie dziw ze ten kolo pada... PS nie pier#ol , że nie masz abs bo kuzwa ci bije po 400 z skili ...
  12. ekju od gieema ...kozak ,
  13. Bo go zbanowali
×
×
  • Dodaj nową pozycję...