Skocz do zawartości

GLOBUSxMETIN

Members
  • Postów

    369
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia GLOBUSxMETIN

  1. ja jak rrobie tak z tym botem i 1.6 i 1.3 itp to mi nie laczy pisze zly obrazek blad i cos tam cc zly obrazek i spam.
  2. wyjdz z tym syfem.
  3. czyli w poniedzialek? bd no lajf is 4ever nie wbije gram na sg
  4. mi torent staje na 66.7 i dupa niegram w to ;d
  5. tak jak w temacie,jest ktos w stanie pomoc?
  6. leze ze smiechu hhehee.
  7. Stary THX.Dzieki tym programom odinstalowalem antywirus bo mialem az 2 bo jeden cos sie popsuł i nic nie szlo zrobic THX! Lubie to leci.
  8. tak jak up.
  9. ss?alez sie napisales bez ss opisu daj ss ;]
  10. a ja jak to wlaczam to nie odpala sie wtf?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...