Skocz do zawartości

sorden

Postmaker
  • Postów

    667
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Ostatnia wygrana sorden w dniu 27 Lutego 2012

Użytkownicy przyznają sorden punkty reputacji!

5 obserwujących

O sorden

  • Urodziny 13.04.1993

Metody kontaktu

  • GG
    39473916
  • Skype
    Nie ma

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska
  1. a może powiecie dlaczego został przerwany?
  2. tak są nudne, bo jest on słaby w tą gre według mnie bardziej by sie sprawdziły streamy na twitchu niż filmy na yt
  3. sorden

    Sposób na zimowo/wiosenną nudę! ;)

    Siema! Chciałbym wam dzisiaj zaproponować jeden ze sposobów na ziomowo/wiosenną nudę. Jest nim granie na jednym z najlepszych serwerów MineCraft - MC4U! Serwer ma charakter Survival + RPG a jego właścicielem jest niejaki piterka. Zapewne zapytacie - jak duży jest ten serwer?? Więc ja wam odpowiem - ma on 150 slotów. Średnia graczy online waha się od 70 do 90. Z resztą tutaj możecie zobaczyć jego status: Administracja dość często robi eventy, organizuje rozrywkę. Czym wyróżnia się ten serwer?? A tym, że nigdzie indziej nie znajdziesz lepszego klimatu i ludzi. Zapraszam! Jeśli lubisz bawić się z innymi, wiesz jak przetrwać w dziczy, odwiedź ten serwer!
  4. sorden

    BUDYŃ NA SZYBKO - BEZ MLEKA

    SIEMA. Potrzebne: Budyń doktora zjebera Miska Łyżka Woda i w chuj radochy Przygotowanie: 1. Wsyp prochy do miski 2. Zalej to wodą 3. Wymieszaj 4. Wpjerdalać czas
  5. sorden

    Coś nowego

    Nowa forma bloga. Ostatnio dużo sie działa (joke mopy) Hmm.. Dostałem 2 bloki na posty po 3 i 2 dni (COMBO). Powstała grupa MHT do której przyjmują każdego - debilne, że każdego biorą ? tak, debilne. Na forum hejtuje mnie jakiś plebs MixSie, poucz sie lepiej bo hejtowanie Ci nie wychodzi. Pisać porady kuchenne czy nie oto jest pytanie. Ostatnio nauczyłem sie robić budyń. ) METROWY i GRUBSĄ http://www.youtube.com/watch?v=AgL_-mx3FnI&feature=related
  6. Quake Live do głównych ;ff Quake to gra FPP, (FPS), wydana 22 czerwca 1996 roku przez id Software. Jako jedna z pierwszych posiadała silnik graficzny wyświetlający trójwymiarowy, teksturowany obraz. Wywodzi się pośrednio z serii Doom, kontynuując jej niektóre rozwiązania. W tej grze po raz pierwszy pojawiła się konsola służąca do konfiguracji i automatyzacji ustawień oraz rozmów z pozostałymi graczami. W 1997 id Software wydało łatę do QuakeWorld, która zmieniała fizykę świata gry (m.in. dodała większą kontrolę lotu oraz zmieniła sposób obsługi skoków). Link: http://www.quakelive.com/#!home Screen \ ALBO Ragnarok Online Ragnarok Online (Ragnarök Online, RO, Ragnarok) – gra MMORPG stworzona w 2001 r. przez koreańską firmę Gravity Corp., której dziełem jest także m.in. inna gra MMORPG – ROSE Online. Akcja Ragnaroka (w mitologii nordyckiej "Zmierzch bogów") toczy się w świecie nawiedzonym przez tytułowy kataklizm, który wysokorozwinięte społeczeństwo cofnął na powrót do epoki zbliżonej do średniowiecza. O dawnej świetności przypominają jedynie strzępy utraconej wiedzy i relikty jak zaginione, podziemne miasto Juperos i zamieszkujące je roboty. Ponadto w grze występują liczne nawiązania do mitologii germańskiej w postaci lokacji (świątynia Odyna, wulkan Thora, sanktuarium Freyi), potworów (Randgris, Skoggul, Skeggiold, Frus są imionami Walkirii), oraz przedmiotów (diadem Frigg). Fabuła gry jest luźno oparta o manhwe autorstwa Lee Myung-Jina o nazwie Ragnarok. W Ragnaroka można grać na serwerach oficjalnych, takich jak iRO (International Ragnarok Online), euRO (European Ragnarok Online), kRO (Korean Ragnarok Online), cRO (Chinese Ragnarok Online) i wielu innych - praktycznie każdy azjatycki kraj ma swój własny serwer - a także, jak w przypadku wielu gier MMORPG, w Ragnaroka można grać za darmo na nieoficjalnych prywatnych serwerach, jednakże modyfikacja klienta (która jest wymagana do połączenia) jest nielegalna, serwery te mogą się różnić questami, postaciami odgrywanymi przez komputer, (NPC), ratem (szybkością zdobywania doświadzczenia) itd. Najpopularniejszym emulatorem Ragnarok Online jest eAthena powstała na bazie jAthena. Wszystkie oficjalne wersje Ragnaroka Onlina działają na programie serwera o nazwie Aegis Do gry istnieją boty oDDAJE głos na eligium, GRAFIKA 3D
  7. sorden

    Płatki z ananasem

    im wiecej lajków tym więcej poradników
  8. sorden

    Płatki z ananasem

    SIEMA TUTAJ TEN NIENORMALNY Co potrzebne ? Ananas z puszki płatki mleko łyżka miska Sposób przygotowania 1. Ugotuj mleko z płatkami. cipaaaaaaaaaaa 2. Gdy sie ugotuje jeszcze nie jedz 3. napierdalaj ananasem do miski 4. JEDZ JP JP JP 100%
  9. sorden

    Otwieramy piwo na czitach

    mysle ze nastepne beda parowki z serem
  10. sorden

    Otwieramy piwo na czitach

    Dzień dobry. Jak otworzyć piwo - oto jest pytanie. Co powinniśmy mieć ? Otwieracz, piwo i podłoge. 1. Bierzesz Piwo 2. Bierzesz otwieracz 3. Otwierasz piwo otwieraczem. LUB ! UWAGA CYCKI OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ http://www.youtube.com/watch?v=7JSqDwG-BnY&feature=player_embedded
  11. sorden

    JAJECZNICZKA Z SEREM

    Dobry. Dziś prosiliście mnie o przepis na jajecznice z serem. OTO ON. Składniki: 10-20 jaj z 40 plasterków sera (żółty, bo biały nie wchodzi) patelnia coś do mieszania gaz talerze widelec chleb ręcznik papier sól pieprz stół Sposób przygotowania: Na patelnie wrzuć wszystkie jajka (możesz ze skorópką SMAŻYĆ) Następnie wrzuć do tego sera Troche soli Troche pieprzu Zacznij mieszać Po 5 minutach danie jest gotowe Czas przygotowania: 20 minut
  12. przy obiedzie możesz sobie jeszcze muzyczke puścić http://el.pi.wrzuta.pl/film/31x7ValKCtq/nie_chce_pielic_z_toba_na_farmie_-_klasyka
  13. sorden

    Gotujemy PETITKI Z DŻEMOREM

    Dzień dobry. Przedstawie wam przepis na najlepsze petitki z dżemorem. Jest on tylko dla zaawansowanych kucharzy. 1. Przygotujmy sobie PETITKI, DŻEM i łyżkę 2. Otwieramy Petitki 3. Otwieramy Dżem 3. Bierzemy łyżkę do ręki 4. Smarujemy dżemorem Petitka 5. Polecam dżemor malinowy
  14. siema musze napisać sensownego posta bo rmcf próbuje mnie zbanować także twój blog jest długi i piękny
  15. Przyznam sie, że całego nie zdążylem przeczytać, ale czytam początek i zakochałem sie w tutku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...