Skocz do zawartości

sebek000000002

Members
  • Postów

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

378 wyświetleń profilu

Osiągnięcia sebek000000002

  1. ten sam problem mam :/
  2. @dmn292 Dzięki mi to pomogło
  3. Też bym prosił o tego skina
  4. Kolejna część telenoweli pod nazwą Patch 0.7.0 Overlord poinformował, że nadchodząca aktualizacja zostanie okrojona z kilku opcji. Do odstrzału poszły klaksony oraz nowe umiejętności i perki, które powrócą wraz z francuskimi czołgami w patchu oznaczonym numerem 0.7.1. Zmiany 0.7.0 #3: działa 8,8 cm KwK 43 L/71 i 8,8 cm PaK 43 L/71 będą zadawać większe obrażenia ~240 (wartość może jeszcze ulec zmianie po superteście i public teście). Działa pasują na: PzKpfw VI Tiger, PzKpfw VIB Tiger II, VK 4502 (P) Ausf. B, Panther II, E-75, E-50, VK 4502 (P) Ausf. A, PzKpfw VI Tiger (P), Jagdpanther i Ferdinand. Planowane są również zmiany w szybkostrzelności usunięte błędy na mapach "Redshire", "Ruinberg," "Swamp," i "Fjords" poprawienie modelu M4A2E4 poprawienie modelu drugiej wieży dla IS-3 ujednolicenie nazw pojazdów Patch 0.7.0 testowany jest już od kilkunastu dni na superteście. Jeśli deweloperom uda się naprawić kilka poważnych błędów, to public testu możemy spodziewać się w następnym tygodniu.(Czyli od poniedziałku czyhamy na public-test)
  5. Ja bym najpierw doszedł do Tigera (P) i wtedy od niego ulepszył zwykłego Tigera no i blisko jesteś Mausa i E-100 Powodzenia w wyborze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...