Polecam te ostatnie serwery, ceny jeszcze nie zdążyły tak pójść w górę a w porównaniu do np. s1 ( monastyra ) to byś zbankrutował.
Metin2.PL- No widzisz jest jaki jest ;x
Metin2.SG-
Na start dostajesz rękę podnoszącą yangi, podwójną szanse na drop yang, itemków.
Itemy często dropią z bonami, zwykłe + Silny przeciwko Sura, Wojownik, ninja, Szaman, Odporności tak samo.
Na Singapore można handlować prawie wszystkim, szkiełkiem, pierścieniami expa, dodawaniem bonów, zmiankami, w porównaniu do pl'a księgi zamiast chodzić 3kk chodzą po 100/300k yang za np. Aure miecza.
Więcej tutaj masz:
http://www.mpcforum.pl/topic/245329-tut-metin2-sg/
Osobiście polecam SG. Sam zacząłem tam grać.
Zapraszam Do Jinno!
Pzdr. Tybers!
@eddit.
Poprawienie literówek;x