Skocz do zawartości

TomiRPK

Members
  • Postów

    73
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O TomiRPK

  • Urodziny 10.02.1991

Metody kontaktu

  • GG
    3492378

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa-Bielany

Osiągnięcia TomiRPK

  1. Ulubiony support : Soraka , Sona Ulubiony tank : Volibear , Alistar Ulubiony ad : Fiora , Wukong
  2. Tekken 6 !!! Tu masz recencje
  3. Ja tam nie przepadam za dotykami. Nie znam sie
  4. Aż serce sie kroi jak patrzysz na psa który np był bity przez swojego pana...Tylko takiemu ryj przekopać
  5. Hahaha xBox360? To jest gówno zostań przy ps3 czlowieku !
  6. http://watch?v=vRVdXakvk0w http://watch?v=Z7ua4...feature=related
  7. http://www.mpcforum.pl/topic/477313-problem-z-modem/
  8. Caly czas mam ten sam problem, jeszcze wczoraj kamer dzialal bez zadnych problemow a dzis...lipa. To oznacza ze kamer mi juz nie zadziala? ;/
  9. Sporo jest tych modow na PL ale nie kazdy jest dobry
  10. Gdzie moge wlaczyc tego dh w kamerze?
  11. Według mnie nic ciekawego...takie rzeczy to chyba kazdy wie no, ale za starania dam juz Ci tego małego +
  12. Haha nie wytrzymal bym jak bylo by to na zawsze :P Lipa troche. Da sie tym handlowac?
  13. Sprawdzalem, wystarczy miec 200k wpisac na czacie /cguild i nazwe, ja zrobilem nazwe SyntetycznaM i bylo ok. Czekam na + jesli pomoglem
  14. Nic nie rozumiem
  15. Dzieki wielkie P.S Gram na modzie moim dropem bo jest tam Waithack i oddawanie na gildie za nic nie zaloguje sie moim Ninja w modzie :PP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...