Siemka jestem nowy i mam pytanie.
Jak postawić dedyka?? Szukałem na forum tego ale nie dokońca znalazłem to co chciałem.
Mam domene
ugu.pl
I problem w tym że Kompletnie nie wiem co robić!
Mam pliki wrzucić tam i będzie działać?? Prosze o odp..
Dam Lajka i Piątke w profillu xDD
~Lmfao~Baby