WITAM. Mam pytankoo Co zrobic w ustawieniach co off zeby mi nie klatkowalo bo mm takie przerywania ciezko to opisac najlepiej ze klatkuje. Napiszcie gdzie mam wejsc jaka zakladka i nazwa ang
daje like
Witam mam pytanie mam konto zbanowane juz chyba 1rok . Chcalbym sie starac o unbana tylko na jakiej stronie pisac jaki dzial itp itd .
I jeszcze jak mozecie to sprawdzcie za co to konto dostalo bana MalgosiaPL
Witam. Mam 2 pytania .
1. Czy mozecie sptawdzic za co dostalem bana ? daroslaw333 i moze dowod jak mozna
2. Jak uzywalem vipa to moge dostac bana? I jak mialem hacki juz na new koncie nieuzywam tez ban ?
DAJE LIKE
Witam . Mam pytanie odnosnie gameanarchy. Dleczego jak wyjme np cqb to nie slychac jak szczelam.
I jakie ustawienie broni polecie np 1 CQB do 4
1. na cw
2.na eli
3. na qr
4 na snd
5. na reszte
daje lubie