CHcialem zapytac czy gral ktos juz w tą gre i czy posiada jakiekolwiek wiadomosci na temat bugów lub posiada cheaty, jezeli temat nie w tym miejscu to bardzo prosze o wyrozumialosc jestem tu nowy w sumie... przepraszam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.