Elo Elo pierdolony w dupę hejterze prowokacyjny,
Artur cioto rozpierdolę Cię ,
Na tym Forum bo jesteś idotą,
Myślałeś że jesteś Hejterem ?,
Chyba wielkim Frajerem,
Piszesz na mnie zjebane tematy?
Porównujesz Grandera do szmaty ?,
Chyba ocipiałeś myśląc,
Żę fejmu przez to dostałeś,
Sam w to nie wierze ale odpuść se frajerze,
Chciałeś zostać KidModem ?
Ja pierdole chyba padnę na mordę,
Chciałeś mnie z MPC popędzić,
Ale ten los się odwrócił,
Pisząc tą rymowankę przelecę twoją lalkę,
Co tu dużo mówić jesteś skończony ,
poszukaj sobie lepiej kurwa nowej żony!