Skocz do zawartości

StyGone33

Members
  • Postów

    49
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    12468727
  • Skype
    -----------

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia StyGone33

  1. Odnawiasz temat :P BioBot już nie jest aktualizowany dlatego trza się przerzucić na innego... Temat chyba już do zamknięcia
  2. http://www.mountblade.info/page/31 Proszę Bardzo .:P
  3. StyGone33

    [Prośba] Moderatorzy

    Ta byłeś naprawdę mądry pisać taki temat od razu było wiadome ze się oni się tutaj zbiorą i będą akurat tak pisać w czym ci to przeszkadza ? mi osobiście w niczym po to są te opcje.
  4. Zobacz w Zaporach systemu czy ci bota nie blokuje.
  5. Nie ma więcej co opisywać kolega wyżej już ci wszystko napisał jedynie co to poczytaj sobie wątki o "Captcha Trader" jak chcesz żeby captchy ci się same przepisywały.
  6. StyGone33

    [Problem] w grze

    Za duża ranga... Srebna sztabka pewnie grasz tez z graczami o randze dużo mniejszej więc to też się liczy ...spróbuj 2 v 2 z rangami od Gold bara.
  7. G36K ale tu liczy się w większości skill. ;P
  8. StyGone33

    [Problem]Nowy

    Tez miałem ten błąd spróbuj zrestartować komputer Prawdopodobnie to jednorazowe
  9. StyGone33

    [Problem] BioBot

    Ta komu będzie się chciało co 5-15 Min wpisywać kod ... Będzie trzeba czekać na patcha który to ominie ;P
  10. StyGone33

    [Problem] BioBot

    Hey wszystkim Mam problem z Biobotem 2.2.2 do Dark Orbit Wcześniej miałem już kłopoty ale znalazłem rozwiązanie musiałem ściągnąć patch 1.4 Bot zaczął normalnie działać ale przestał mi zbierać skrzynki... Jakieś pomyły ? Próbowałem logować się przez Sid'a i Name ale bez skutecznie. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...