siemka ludziska wlasnie czgos takiego szukam czyli poprosty chakuw takich jak jump bot lub aimbot pytam sie poniewarz na forum nie moge znalesc bo ciogle jak szykam to patsze i ciogle cos takiego cytuje pytanie problem i takie tam id dlatego prosze o kontakt na temat tych botuw aha moze tesz byc wallchak pozdro dla wszystkich sztywnych gituw H.W.D.P Xdd NARKA AHA to moj GG34690989 jeszcze raz i podrawiam czekam z niecierpliwosciom