Skocz do zawartości

Krzyq HEHE

Members
  • Postów

    88
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Krzyq HEHE

  1. do zamkniecia...
  2. daj sobie sortowanie według pingu rosnąco i te z najmniejszym wybierej miałem tak samo ale potem się zorientowałem ... @Off topic szkoda że mam już 15%
  3. Jasne ja też na takim gram na high
  4. Wiesz co? Miałem tak samo ale ja na lapku na high grami i myśle... Kurde co zrobić, zmniejszam detale na normal potem low i nic nie daje... Więc myśle może neta trzeba zrestartować - wyłączyłem modem, włączyłem i inny serwer znalazlem i do dzisiaj myszka nie lata A tak w skrócie jak myszka lata (skaka po schodach jakby) to należy znaleść inny serwer z jak najmniejszym pingiem - im mniejszy tym mniejsze prawdopodobieństwo wrednej myszki
  5. To jest tak: C4 ma recon I zależy kim grasz jeżeli lubisz pojazdy to pojazdy Jeżeli np. chcesz więcej z buta to w to 2gie okienko bo to um. bojowe
  6. Krzyq HEHE

    [Q] Pytania

    Teraz był update na wersję po Beta. Ludzi zmieniamy najeżdżając myszką na main czy menu w grze tam przed weapons u góry. A ten pistolet to tracer tag czyli po polaku strzałka śledząca - walniesz w kolesia i widzisz taki kwadracik to ulatwia celowanie np. heli i RPG.
  7. ja mam taki sposób... Gram reconem i czekam 2-3 dni na 750 creditsów. Potem kupuje USAS-12 lub wersje veteran, I napie***** w ludzi i kasa i exp leci jak głupia mój rekord to 45zabitych na 5 śmierci tą strzelbą więc warto!
  8. Hah! To jest lepsze od BF2... No nie przesadzajmy ale na tym samym poziomie
  9. Wiesz, miałem tak samo... Okazalo się, że za 1szym razem grafa się spalila. Ale kupiłem nową i chula jak w raju. Spróbuj re-instala gyr,format dysku , antyvira, lub poczytaj w niecie może coś znajdziesz w ostateczności. -Pozdrawiam Krzyq //górnik
  10. Sorki ale to tylko i wyłącznie wina ludzi My się staramy (ja siedze przed kompem czasami całe noce), a oni mówią że my ich olewamy... Teraz chcemy założyć sieć hostingową więc może wtedy będzie troche zysków. Bo w tym momencie robimy to tylko z miłości do MC i mamy duże straty (ok. 500zł w dwa miechy). Możiwe jest też że odejdzie od nas sponsor. Ale serwer będzie stał bo jest s1 i s2
  11. witam, chcialem powiedziec że jakoś nikt nie gra na serwerach naszej sieci :/ smuci mnie to bardzo i jeżeli będzie tak dalej odejdzie od nas sponsor i serwer przestanie istniec
  12. x
  13. Zapraszamy na Dedykowany serwer Minecraft'a Craftlive Co możemy Wam zaoferować? - Miłą admininstracje - Miłą atmosfere gry (zabawy) - Fajną zabawe (napewno nie pożałujecie czasu) - Specjalne rangi dla graczy (Vip, Svip etc.) - Movecraft - auta samoloty łodzie (chyba 1szy taki serwer) - i wiele wiele więcej Trochę o Nas: Pochodzimy z całej Polski (kolega np. ze Śląska), poznaliśmy się grając w naszą ulubioną grę Minecrafta i pomyśleliśmy że też założymy nasz serwer. Zaczęło się od serwera survival, potem był reallive, brakło nam środków, potem dwa istniejące do tej pory serwery reallive, oraz residence(gracze sami budują miasto/a). Znamy się na tym co robimy i poszukujemy graczy, bo to dla nich powstały nasze serwery. Ip serwerów: residence - s1.craftlive.pl reallive - s2.craftlive.pl:25555 Stronka naszego serwera: [size=6][font=verdana,geneva,sans-serif][url="http://www.craftlive.pl"]www.craftlive.pl[/url][/font][/size] - jeszcze nie skończona (środki) Admini: s2: H@: ProTeza Admini: Krzyq, tex007, PanPlusik, NaViger Mod: Thadel s1: H@: ProTeza Admin: NaViger Mod: Thadel s
  14. x
  15. Prosze oto link do pobrania: http://hotfile.com/dl/135201037/00b76e0/Terraria-drivers.rar.html Skan: http://tinypic.com/r/dddnhw/5 Instrukcja: 1.Instalujemy dotNetFx40_Full_setup 2.instalujemy xnafx40_redist 3Cieszymy się grą!!! Jeżeli pomogłem daj + Jeśli przeszkadzają Ci kolorki napisz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...