Skocz do zawartości

wilk2312PL

Members
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia wilk2312PL

  1. Obsługa 4 (albo 5 nie pamiętam) kont. Silver=1 konto Platinum=4 lub 5
  2. wilk2312PL

    [Pytanie] kbot

    działa
  3. Dokładnie
  4. Ok dzięki;)Szkoda
  5. Witam Odpaliłem Kbota w inwazyjnych i wyskoczyło że mapa nieprawidłowa.Macie jakiś sposób aby bił alieny na inwazji?
  6. wilk2312PL

    [Inne]Handel

    Po chu* to zakładałeś.Od tego jest oficjalne forum
  7. mnie rozjebały dk
  8. mi dziala bez problemu
  9. wilk2312PL

    [pytanie] Kbot

    A skąd to info?Bo czekam na to już długo.
  10. No to pomyłkaxD
  11. Thx za skopiowanie mojego posta z oficjalnego forum. Daj chociaż + Ps.Kosztuje tyle bo miałem ustawione na 5 energi.1 energia kosztuje 100 uri
  12. Najciekawsze jest to iż na niemieckich serwach już to jest;p Ps.Ibot prawdopodobnie od jutra będzie robić te wrota;)
  13. wilk2312PL

    [Szukam] GG BOT

    Pbdo bot Up.Sekunda szybciej
  14. Nie mam powodu żeby wciskać kit.A na Pl1 o 16 jest często powyżej 3k,ostatnio było 3,3k.A teraz o 19:
  15. wilk2312PL

    [Q] Kilka pytań

    muter z jakiego sklepu jest ta oferta?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...