Skocz do zawartości

kacperr123

Members
  • Postów

    96
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kacperr123

  1. Witam :x mam pytanie. czy jest jakas dobra blokada hs'a? tak zeby nie byla wykrywalna?. i czy jest jakis dobry fb ?.
  2. nie da sie :/ chyba ze bys zmienil czyms ip, to w tedy tak,
  3. witam. czy macie jakas instrukcje jak ustawic tibia auto pod tibie 8.6 zeby expilo mi i uzywalo czary=? prosze o odpisanie szybko
  4. tak zeby grac na minecraft.. na darmowym to sie nie da LOL??.... ___________________________________________________ pare dni temu jak gralem dzialal ten darmowy minecraft,., /przez przypadek mi sie usunol/ A na poczte ktos moze dac? _____________ prosze zamknac temat juz znalazlem w necie instalke _______________________________________________
  5. witam ;] z stronki minecraft pobralem minecrafta. wlaczam i pisze user not premium.. szukam tego platnego i nie da sie znalesc .. mogli byscie tutaj dac link do tego ;] lub tego minecrafta na speedyshare wzucic i dac? _________________________________________________________________________________________________________ zastanòw sie co pisesz :.: __________________________________________________________________________________________________________ z gòry dzieki .
  6. witam. zaczelem grac w mu online i jestem nowy.. mam pytanie. czy jest hack/bot/ taki co klika np zeby sie uchal potal bil z czaròw ??...?? __ :.: __ zanim napisesz bzdòry zastanòw sie . sorki za ortografie . prosze o odpisanie szybko .
  7. nie zadziała gm się zmieni w potwora na default napisze nie zawyje i banik
  8. witam szukam elfa . bo nie moge znalesc po tibie 8,6 .... w tym dziale szukalem : http://www.mpcforum....146-spis-botow/ sciaglem elfa 8.6 i crack by evolution i nie działa włącza się tibia i elf.. wpisuje dobrze login i haslo... i pokazuje ze nie działają .. a jak bez elfa wchodze to all dobrze. możecie wzucic tutaj elfa i cracka lub link do tematu??
  9. witam szukam elfa . bo nie moge znalesc po tibie 8,6 .... w tym dziale szukalem : http://www.mpcforum.pl/topic/451146-spis-botow/ sciaglem elfa 8.6 i crack by evolution i nie działa włącza się tibia i elf.. wpisuje dobrze login i haslo... nie działa.. a jak wyłączę elfa i cracka. i normalnie wejde do gry. to wszystko chodzi . pomoże ktoś?
  10. 1) jak dasz link to postaraj sie bez keyloggera ;] szukam elfa bot tibie 8,6 ;d wiem ze juz go nie produkują ale jeszcze jest elf pod ta tibie czy mógł by ktoś dać linka do niego i crack'a?? Sorry za nick tematu elgbot 8.6 a powinno byc elfbot *
  11. kacperr123

    Ban? czy nie

    aaha ok dzienki ://
  12. kacperr123

    Ban? czy nie

    mam pytanie dostane bana czy nie .. bo expilem w m2 i pisalo gm detected i sie zastanawiam czy bedzie ban czy poczekac i zobaczyc bo expilem na wait hacku i modzie i mobber hack ... blokade mialem zablokowana ;]
  13. kacperr123

    Uwaga na gm w m1!

    ciekawe czy alarm gm dziala ja od kad w to gram to nie widzialem jeszcze gm'a zeby banował ;] dziś byl pierwszy raz ja od 7 dni tylko 1 bana dostalem ;[
  14. kacperr123

    uwaga m1 s25

    kto stawia fb to niech nie stawia gm jest online i banuje na s25 każdego fb ;] widziałem jak zbanował juz 1 fb to radze uważać jak zbanował to nie był na invisible tylko w potwora zmieniony radze uważać jak stawiacie fb : pierw sie pyta czy jesteś next banuje po 1 min ;]
  15. kacperr123

    Uwaga na gm w m1!

    kto stawia fb to niech nie stawia gm jest online i banuje na s25 każdego fb ;] widziałem jak zbanował juz 1 fb to radze uważać jak zbanował to nie był na invisible tylko w potwora zmieniony radze uważać jak stawiacie fb : pierw sie pyta czy jesteś next banuje po 1 min ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...