Witam.
Jestem na prawdę zielony w tej sprawie.
Mam tylko podst. na temat tworzenia serwów bo robiłem zawsze hamaki.
Proszę mi dokładnie wytłumaczyć co to jest:
Game2089,diff,jak wgrać diffa.
Nie mówiłem tutaj o sobie tylko o tzw. "zielonych"
Ale ja też jestwm w tym zielony,mam podst. informacje na temat tworzenia serwów bo tylko hamaki robiłem.
Polecam FishBota.
Ja kupiłem konto z rangą okrutny bez eq za 2 zł.
Tydzień i ebo+9/b.z b.złota+8/żelak+9/okr.+7/smocza+9/ribek+9 18sr/buty 1.5k hp/nasior 2k hp
Ale niestety konto zbanowane.
Nie ten ten dział.
Od tego masz specjalny temat.
http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuj-gm-chce-zosta-gm-poszukuje-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera/