Skocz do zawartości

Saruman12

Members
  • Postów

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Saruman12

  1. Witam mam problem przy zalogowaniu sie na sbota. Gdy wpisuje passy wyskakuje mi taki napis: Wrong login credential o co chodzi?
  2. Z tamtym problem sobie poradziłem ale teraz nowe 3 problemy; 1;Bot nie wkłada itemkow do depo chociaż mu zaznaczyłem. 2; Nie oddaje questow 3; Bot chociaż ma zaznaczone by robił repota bez potkow leje dalej do zgona
  3. Siema mam problem za kazdym razem jak puszcze sbota to leje co 5min a takto stoi albo lata po spocie jak idiota o co chodzi?
  4. Teraz mi się coś zjebało bo nawet się client nie chce się włączyć na launcherze sie zacina na amen
  5. Dobra najpierw tego phmedia / hackshielda / loadera/ bota
  6. nie
  7. i tyle?
  8. Dobra jest oto link do niego http://imageshack.us/photo/my-images/694/beztytuurxr.png/
  9. Po prostu sie nie da nie pojawia sie
  10. Nie wiem czemu nie moge zrobic screena tego ale nie kojarzysz takiego bledu?
  11. Saruman12

    Problem z Ibotem

    Siema,mam taki problem ze jak próbuje odpalić Ibota to za kazdym razem wyskakuje mi jakis komunikat ; Component .... mising or invalid wie ktos o co chodzi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...