Z tamtym problem sobie poradziłem ale teraz nowe 3 problemy;
1;Bot nie wkłada itemkow do depo chociaż mu zaznaczyłem.
2; Nie oddaje questow
3; Bot chociaż ma zaznaczone by robił repota bez potkow leje dalej do zgona
Siema,mam taki problem ze jak próbuje odpalić Ibota to za kazdym razem wyskakuje mi jakis komunikat ; Component .... mising or invalid wie ktos o co chodzi?